$100, $200 або $400 тисяч: експерти розповіли, чого чекати від біткоїна у 2022 році

0
25

$100, $200 або $400 тисяч: експерти розповіли, чого чекати від біткоїна у 2022 році

Скоро біткоїн коштуватиме $100 тис.: коли це станеться / фото REUTERS

Ціни на біткоїн то встановлюють нові рекорди, то демонструють драматичне падіння: на початку грудня BTC впав більш ніж на 20% за добу та потягнув за собою інші криптовалюти.

Журналісти видання Time опитали десятку провідних криптотрейдерів і на основі їх відповідей проаналізували майбутнє найпопулярнішої криптовалюти в новому 2022 році.

$250 тис. – такий прогноз відомого крипто-аналітика Метью Хайленда, який навіть створив 140-сторінкову гілку в Твіттері з докладним поясненням чому. Вся річ у тім, що Хайленд очікує такого курсу біткоїна не через 3, 5 або 10 років, а вже в січні 2022 року. Таким чином, курс повинен збільшитися майже в п’ять разів протягом наступного місяця.

Генеральний директор Blockstream і піонер криптовалют Адам Бек вважає, що інвесторам варто очікувати “досить стійкого” зростання вартості в довгостроковій перспективі. Такої ж думки дотримується і Кіана Даніал, засновник Invest Diva і автор книги “інвестиції в криптовалюту для чайників”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  На полиці українських магазинів могли потрапити небезпечні овочі: деталі

Що потрібно знати майбутнім інвесторам про біткоїн

Як і у випадку з будь-якими іншими інвестиціями, фахівці з фінансового планування та інші експерти не рекомендують дозволяти коливанням цін на біткоїн приймати емоційні рішення.

Шлях до довгострокового багатства і заощаджень на пенсію найчастіше виявляється успішним для людей з диверсифікованими інвестиціями, такими як недорогі індексні фонди, де криптовалюта становить дуже невелику частину.

У випадку з криптовалютою, на думку фахівців, вельми хороший принцип “купив і забув”.

“Пасивне інвестування – дуже дієвий спосіб досягнення фінансових цілей”, – говорить Сертифікований фахівець з фінансового планування з Арканзасу Сара Кетрін Гутьєррес.

Оскільки криптовалюта, як і раніше, в дивину для більшості людей, можна почекати і подивитися, як все буде розвиватися, перш ніж ризикувати своїми фінансами. Ми можемо оперувати даними, зібраними за 10 років існування біткоїна, але його вартість хоч і зростає в довгостроковій перспективі, вона дуже нестабільна день у день.

Волатильність ускладнює розуміння того, “що” та “чому” стоїть за тією чи іншою крипто-стратегією. Перш ніж інвестувати в біткоїн, або будь-які альтернативні активи, запитайте себе, чого ви хочете досягти, виходячи на цей нестабільний ринок, і чому. Це допоможе вам зосередитись.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Статистика з врожаю картоплі в Україні завищена майже вдвічі - експерти

За словами Гутьєрреса, фахівці з фінансового планування не мають упередженого відношення до криптовалюти, особливо якщо клієнт проявляє інтерес до її вивчення. Втім, ви повинні запитати себе, чи знайдеться їй місце у вашому плані життя У більшості випадків, говорить Гутьєррес, відповідь негативна.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Нещастя допомогло: 5 криптовалют, які виграли від обвалу біткоіни
  • Через WhatsApp можна буде переводити криптовалюта: що відомо
  • Аналітик розповів, в яку криптовалюту вигідно вкластися в 2022 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я