26 серпня відбудеться семінар-консультація «План дій «Зелене місто» для Хмельницького (онлайн)

0
100

26 серпня відбудеться семінар-консультація «План дій «Зелене місто» для Хмельницького (онлайн)

Відбудеться семінар-консультація «План дій «Зелене місто» для Хмельницького: базова лінія Зеленого міста – екологічні виклики та пріоритети» (онлайн).

Хмельницька міська рада у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з «Bilfinger Tebodin Україна» та командою секторальних експертів розробляють План дій «Зелене місто», метою якого є суттєво поліпшити екологічну ситуацію, покращити муніципальну інфраструктуру, створити комфортні умови для мешканців міста, враховуючи серйозні виклики, пов’язані зі зміною клімату та її наслідками.

Наразі завершується перший етап визначення вихідних екологічних показників – базової лінії «Зеленого міста», яка фіксує поточний стан довкілля міста та окреслює комплекс екологічних проблем, що найпотужніше впливають на міську екосистему та природні ресурси. Завершення цього етапу потребує консультації з зацікавленими сторонами з метою підтвердження відповідності визначених викликів інтересам міської громади. Перед тим, як напрацьовувати рішення, потрібно чітко визначити пріоритетні проблеми, які потребують термінових змін.

Запрошуємо взяти участь у семінарі – презентації результатів проведеної технічної оцінки та активно долучитись до обговорення щодо погодження визначених першочергових пріоритетних викликів міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП "Хмельницькводоканал" повідомляє про призупинення водопостачання 23 березня

дата: 26 серпня

час: з 10:30-13:30

платформа: ZOOM

Реєстрація на семінар – за посиланням: https://forms.gle/Vj8LdSe27YeBnVyr5

Прохання зареєструватись до 23 серпня. Окреме посилання на вхід на семінар ви отримаєте разом з програмою заходу на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я