5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

0
16

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме реєстрація до 22 січня. Кожен охочий хмельничанин зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (https://vintest.org.ua/).

Для того, щоб зареєструватися, потрібно заповнити відповідну реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, видрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО. За 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

— ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;

— виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

— дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

— отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  До уваги хмельничан! 18 та 19 травня очікується погіршення погодних умов

— психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

— навчитися ефективно розподіляти час;

— оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Детальніше про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, а також про особливості проведення ЗНО 2022 року – у світлинах на сайті Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я