Американець похвалився криптофермою із тисяч відеокарт: виглядає шалено

0
28

Американець похвалився криптофермою із тисяч відеокарт: виглядає шалено

Скільки можна заробити на Майнінг / фото REUTERS

Деякий Джексон Девідсон з США навсправжки захопився майнінгом криптовалюти та зібрав, мабуть, найбільшу аматорську цифрову ферму з видобутку Ethereum (“ефір” в народі).

В опублікованому відео на його Twitter-сторінці можна побачити лише частину “обладнання”, а всього в розпорядженні ентузіаста знаходиться близько 7000 відеокарт.

Майже всі прискорювачі представлені еталонною моделлю GeForce RTX 3070 Founders Edition. Інші апаратні компоненти, що використовуються для видобутку криптовалюти – материнські плати, процесори, оперативна пам’ять, диски, блоки живлення комп’ютерів тощо – також видно у представленому ролику. 

У своїй публікації Девідсон розповів, що спочатку він закуповував ці відеокарти поштучно в магазинах та інтернет-барахолках, але тепер домовився про постачання безпосередньо з виробниками.

Американець похвалився Майнінг-фермою з 7 тисяч відеокарт

Скільки він витратив і скільки заробляє – хлопець не афішує, проте інші ентузіасти вже порахували, що той інвестував близько 7 млн доларів у свою ферму і має дохід не менше 680 тис. доларів на місяць.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Підвищення Нацбанком облікової ставки допоможе боротися з інфляцією – експерт

Беручи до уваги також витрати на оренду, охолодження, освітлення, обслуговування, ремонт та заміну пошкоджених відеокарт, це невелике підприємство окупить свої інвестиції та вийде у плюс приблизно через рік після початку роботи. Що, своєю чергою, досить непоганий показник для бізнесу.

Вас також можуть зацікавити новини

  • Відеокарти AMD знову подорожчали: до чого готуватися майнерам і геймерам
  • Хакери зламали Twitter прем’єр-міністра Індії і оголосили про легалізацію Bitcoin
  • $100, $200 або $400 тисяч: експерти розповіли, чого чекати від біткоїна у 2022 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я