Антитютюновий закон допоможе подолати «епідемію» тютюнопаління – Ігор Кузін

0
24

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт №4358 зменшить негативний вплив куріння на українців, зокрема на молодь, та допоможе здолати «епідемію» тютюнопаління. 

Про це під час пресконференції заявив заступник міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

“​​​​Ухвалення закону справді революційна річ, адже він спрямований проти так званої епідемії тютюнопаління, яка вже не перший рік триває в Україні. Зараз рідко побачиш, що хтось палить звичайні цигарки у громадських місцях, а ще дев’ять років тому дотримання такої заборони здавалось неможливим. Теж саме очікує й електронні пристрої для куріння, використання яких у громадських місцях тепер також буде заборонено”,  – сказав Ігор Кузін

Авторка антитютюнового законопроєкту, народна депутатка Лада Булах наголосила, що за останні майже десять років це перші позитивні зміни до антитютюнового законодавства.

“Вперше з 2012 року Парламент вніс позитивні зміни до антитютюнового законодавства. Таким чином Україна зробила величезний крок до посилення захисту дітей та молоді від куріння тютюнових виробів і нарешті врегулює електронні пристрої для куріння, які також становлять загрозу здоров’ю. Я вдячна всім колегам, які підтримали ухвалення комплексного антитютюнового законопроєкту №4358 та провели надзвичайну роботу з його підготовки», – зазначила Лада Булах.

Виконавчий директор громадської організації “Життя” Дмитро Купира додав, що законопроєкт передбачає доволі жорсткі обмеження щодо реклами пристроїв для нагрівання та їх продажу неповнолітнім. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Уряд змінив правила перетину кордону для протидії “Дельта”-штаму коронавірусу

Більше про нововведення законопроєкту читайте за посиланням: https://cutt.ly/uY2widT

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я