Аптечна мережа почала отримувати нову поставку препаратів для тиреоїдної терапії

0
26

В аптечні заклади України почала надходити нова партія левотироксину – препарату, що використовується для тиреоїдної терапії. Так, наприкінці минулого та на початку цього тижня в Україну надійшло понад 213 тисяч упаковок препарату L-тироксин від компанії «Берлін-Хемі», які вже почали розвозити до аптек. 

Зокрема, в аптеки почали відвантажувати:

  • L-тироксин у дозуванні 50 мг – 59 760 упаковок,
  • L-тироксин у дозуванні 75 мг – 35 748 упаковок,
  • L-тироксин у дозуванні 100 мг – 75 568 упаковок,
  • L-тироксин у дозуванні 125 мг – 27 060 упаковок, 
  • L-тироксин у дозуванні 150 мг – 15 048 упаковок.

Ще одна поставка L-тироксину від «Берлін-Хемі» очікується наступного тижня.

Разом з тим, дистриб’юторами зі складів компанії «АСІНО» в аптечні заклади здійснюється доставка препарату «Еутирокс», який також містить діючу речовину левотироксин.

Додатково Міністерство охорони здоров’я звернулося до виробника із проханням надати близько 50 тисяч упаковок L-тироксину з різним дозуванням у вигляді гуманітарної допомоги для регіонів, де ведуться активні бойові дії: Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської, Сумської та Київської областей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Україна додатково закупить 1,2 мільйона тестів для діагностики коронавірусної інфекції

Крім того, військово-цивільними адміністраціями закуплено 13 325 упаковок препарату, виробництва швейцарської компанії «Асіно Фарма», який буде розвезено у регіони, де тривають бойові дії. 

Нагадуємо, що оперативно отримати інформацію про наявність препаратів для тиреоїдної терапії в аптечних закладах можна за допомогою сервісу Tabletki.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я