“Азовсталь” розраховує завершити ремонт своїх доменних печей до кінця листопада

0
35

"Азовсталь" розраховує завершити ремонт своїх доменних печей до кінця листопада

Меткомбінат “Азовсталь” групи компаній “Метінвест” має намір до кінця листопада 2021 року завершити капітальний ремонт повітронагрівачів №11 БІС с доменної печі №3 і №12 БІС доменної печі №4.

Як повідомляє прес-служба компанії, роботи стартували в лютому, а інвестиції в оновлення двох агрегатів склали близько 140 млн гривень.

“Завдяки капітальному ремонту цього важливого обладнання ми створюємо умови для його безаварійної роботи і піднімемо ефективність виробництва. Завдяки ремонтним роботам планується підвищити температуру гарячого дуття по доменних печах №3 і №4 до 1200°С і отримати економію по коксу в розмірі 1 кг на тонну чавуну”, – розповів газівник доменної печі доменного цеху МК “Азовсталь” групи “Метінвест” Максим Підгорний.

Як пояснюють в “Метінвесті”, повітронагрівачі доменних печей призначені для підігріву дуття перед подачею його в доменну піч. В рамках капітального ремонту на об’єктах вже виконано низку важливих заходів. Після охолодження агрегатів фахівці демонтували вогнетривку футеровку, замінили металоконструкції, провели ревізію механо- та електрообладнання.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Рада виділила майже 7 мільярдів відновленому Мінагрополітики

На даний момент на проммайданчику фахівці підрядних організацій приступили до монтажу вогнетривкої футерування. Запланована тривалість – 150-170 діб. Далі повітронагрівачі будуть поставлені на розігрів, а після пусконалагоджувальних робіт введені в експлуатацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я