Бізнес-можливості для молоді

0
35

Бізнес-можливості для молоді

У Хмельницькій громаді діє чимало проектів, спрямованих на підтримку та розвиток бізнесу. Особлива увага приділяється підтримці проектів, які реалізує молодь. Управління економіки Хмельницької міської ради пропонує ознайомитися з переліком цікавих та корисних проектів.

Фінансування підприємницький бізнес-ідей (стартапів). Конкурсний відбір підприємницьких бізнес-ініціатив (ідей), стартапів для реалізації у Хмельницькій міській територіальній громаді. Трійка кращих бізнес-ініціатив (ідей) щорічно отримують грошову підтримку від міської ради на розвиток власних стартапів.

Проведення конкурсного відбору заплановано на друге півріччя 2022 року.

Школа молодого підприємця. Проєкт спрямований на підтримку та розвиток підприємництва у Хмельницькій міській територіальній громаді, формування у молоді знань, необхідних для започаткування власної справи. Навчання проходить у онлайн та офлайн форматах із залученням бізнес-тренерів та успішних підприємців.

Проведення навчання заплановано на друге півріччя 2022 року.

Проєкт «Smart Finance». Проведення навчання з фінансової грамотності для учнів старших класів. Навчальний курс передбачає не лише двотижневе навчання, а й корисні практичні заняття у цікавих локаціях.

Проведення навчального курсу заплановано на перше півріччя 2022 року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Алея різдвяних зірок з’явилася у Хмельницькому

Центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB. Сучасний та доступний робочий простір. Змістовні івенти на актуальні теми. Жвава підприємницька спільнота.

Детальніше про проєкт: IHUB Khm

Телефонуйте за номером (0382)76-56-73, (0382)76-44-26, або пишіть на ел.адресу: khm.rada.economy@gmail.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я