Бюджет Маріуполя в 2021 році отримав понад 1 мільярд податків від підприємств “Метінвесту”

0
16

Бюджет Маріуполя в 2021 році отримав понад 1 мільярд податків від підприємств "Метінвесту"

Навіть у розпал пандемії коронавірусу група “Метінвест” підтримує податковими відрахуваннями Маріуполь та інші міста України, в яких зосереджені її підприємства.

Як повідомили в прес-службі “Метінвесту”, за дев’ять місяців 2021 року підприємства компанії перерахували до міського бюджету Маріуполя 1,023 млрд грн.

Найбільше податків перерахували підприємства, що входять до групи – ММК імені Ілліча, МК “Азовсталь”, ТОВ “Метінвест Промсервіс” і Маріупольський ремонтно-механічний завод – 77,5% (793,5 млн грн); інші підприємства “Метінвесту” – 22,5% (229,7 млн грн).

Гендиректор МК “Азовсталь” Енвер Цкітішвілі наголосив, що “Метінвест” – один з найбільших інвесторів в українську економіку.

“Завдяки щоденній праці наших металургів у Маріуполя є можливість платити заробітну плату лікарям і забезпечувати лікарні всім необхідним”, – зазначив він.

Бюджет Маріуполя в 2021 році отримав понад 1 мільярд податків від підприємств "Метінвесту"

Солідарний з ним і генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко. Він відзначив внесок співробітників у розвиток України та Маріуполя. За його словами, завдяки таким податковим відрахуванням підприємств групи виплачується зарплата вчителям, лікарям і комунальникам.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Україна за місяць вичерпала річну квоту на експорт меду та соків до ЄС

Бюджет Маріуполя в 2021 році отримав понад 1 мільярд податків від підприємств "Метінвесту"

Нагадаємо, у 2020 році підприємства групи “Метінвест” за рішенням акціонерів компанії Ріната Ахметова і Вадима Новинського відмовилися від запропонованих державою через пандемію податкових канікул і сплатили до бюджету Маріуполя 9 місяців 0,9 млрд гривень. Це дозволило суттєво підтримати місто. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я