Центральна публічна бібліотека – найкращий хаб цифрової освіти

0
30

Центральна публічна бібліотека – найкращий хаб цифрової освіти

Центральна публічна бібліотека Хмельницької міської територіальної громади стала найкращим хабом цифрової освіти, здобувши перемогу у всеукраїнському конкурсі.

Такий конкурс на кращий хаб з цифрової освіти серед бібліотек України проводила ВГО «Українська бібліотечна асоціація» спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Він був започаткований у цьому році, проводився вперше. Заявки на участь у конкурсі подали як маленькі бібліотеки-філії, так і великі обласні бібліотеки (загалом – 22 книгозбірні). Конкурс проводився з 1 квітня до 1 вересня 2021 року.

Центральна публічна бібліотека представила власні напрацювання у сфері формування цифрових компетентностей мешканців територіальної громади.

Зокрема, на конкурс було подано наступні матеріали:

– перелік послуг, що пропонуються користувачам хабу;

– перелік освітніх серіалів проєкту «Дія. Цифрова освіта», які переглядали відвідувачі;

– список та покликання на ресурси, де висвітлювалась робота хабу;

– власні теми та ідеї, що втілюються в роботі хабу цифрової освіти.

Також на розгляд організаторів конкурсу було надіслано копії сертифікатів працівника, відповідального за роботу хабу та рекламну продукцію з теми.

«Хаб цифрової освіти у нашій бібліотеці офіційно зареєстрований 21 січня 2020 року. За весь період роботи його послугами скористались близько 46% від загальної кількості користувачів. Послуги надаються всім охочим, серед яких – пенсіонери, безробітні, батьки, люди з особливими потребами та інші. Ми допомагаємо людям навчитись впевнено користуватись гаджетами, дізнатися про всі їхні можливості та опанувати базові онлайн-сервіси», – розповіла бібліотекарка читального залу Алла Марценюк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  22 жовтня відбудеться виїзний прийом з особистих питань мешканців мікрорайону Озерна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я