Чат-бот “Медсестра Іванка”: на що витрачають гроші лікарні Хмельниччини

0
73

 Чат-бот “Медсестра Іванка”: на що витрачають гроші лікарні Хмельниччини

Фото:

Чат-бот інформує про тендери і кількість витрачених бюджетних коштів, виділених на боротьбу з COVID-19.

Відтепер перевірити які медичні засоби закупило будь-яке місто чи село Хмельниччини можна через чат-бот “Медсестра Іванка”. Його запустила громадська організація «Антикорупційний штаб». Мета чат-боту –– допомагати українцям виявляти корупцію в медичних закладах. 

“Щодня лікарні витрачають мільйони гривень на медичні товари і послуги для боротьби з COVID-19. Часто ці кошти витрачаються неефективно, або ж хворі не отримують безкоштовне лікування, за яке держава вже заплатила. Тому якщо лікарі стверджують, що в медзакладі немає необхідних ліків чи масок –– кожен може перевірити цю інформацію через чат-бот і поскаржитися на корупцію” –– виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик.

Так, найбільше витратив Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Хмельницької облради –– 29 млн грн. Найдорожчою ж закупівлею виявилися 3 реанімобілі типу В за 9,8 млн грн. Всього на боротьбу з COVID-19 область витратила 265 млн грн (дані Prozorro).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Викрито лікаря-травматолога та його спільника, які «торгували» COVID-сертифікатами – Новини Хмельницький

«Медсестра Іванка» дає змогу:

–  підписатися на будь-яку лікарню та отримувати оновлення щодо її закупівель;

–  залишити скаргу або повідомлення про корупції в медичному закладі;

– переглянути статистику захворюваності у будь-якому куточку України;

– дізнатися про товари, які закуповують лікарні України та їх ціни.

– ознайомитися з іншими діджитал сервісами ГО “Антикорупційний штаб”.

Чат-бот оновлюється у режимі реального часу, охоплює всю Україну та є повністю безкоштовним.

Перевірити закупівлі своєї лікарні можна у Telegram: https://t.me/DoctorIvankaBot та Viber: viber://pa?chatURI=botdoctorivanka.

Довідково:  «Антикорупційний штаб» — громадська організація, створена у 2014 році. Вона розробляє цифрові інструменти для контролю прозорості та ефективності  роботи органів місцевої влади. Інструмент створено в рамках проєкту «Антикорупційні розслідування закупівель COVID-19 у 4 пілотних регіонах на основі інтерактивної карти», який виконує Антикорупційний штаб завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я