Через дії шахраїв жителі Хмельниччини втратили понад 200 тисяч гривень – Новини Хмельницький

0
29

 Через дії шахраїв жителі Хмельниччини втратили понад 200 тисяч гривень – Новини Хмельницький

Минулої доби до територіальних підрозділів поліції області надійшло 4 заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв. Три із чотирьох шахрайств стосувалися діяльності псевдобанкірів.

До всіх трьох потерпілих телефонували невідомі, представлялися працівниками служби безпеки банків і під приводами захисту банківських карток випитували особисті дані та знімали з рахунків кошти. Таким чином 48-річна хмельничанка втратила 20 тисяч гривень, 58-річна жителька с. М’якоти на Ізяславщині — 45,5 тисяч гривень, а 43-річна славутчанка — 2416 гривень.

Та найбільшого збитку зазнав 27-річний хмельничанин, який намагався придбати талони на паливо. Потерпілий перерахував 146 тисяч гривень, але талонів так і не отримав.

Наразі за всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірку і закликають громадян не довіряти незнайомцям і не розкривати свої особисті дані.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  На Хмельниччині в готельно-ресторанній сфері виявлено більше 20 незадекларованих працівників – Новини Хмельницький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я