Чим вищим буде тариф на розподіл газу, тим менше прихильників матиме президент – політолог

0
15

Чим вищим буде тариф на розподіл газу, тим менше прихильників матиме президент - політолог

Підвищення тарифу на розподіл газу спровокує кризу неплатежів населення / фото REUTERS

Зростання тарифу на розподіл газу підвищить суми в платіжках українців, а це, своєю чергою, обвалить рейтинг влади.

Про це заявив політолог Ігор Попов, коментуючи вимогу низки облгазів, які належать олігарху Дмитру Фірташу, підвищити тариф на розподіл газу в кілька разів, що призведе до подорожчання кубометру газу для українців на 2-8 грн у розпал зимового сезону.

“Хто саме підвищив тарифи, вони (українці, – ред.) не будуть розбиратися. Винувата влада і найвище політичне керівництво. Якщо платіжка буде вдвічі більша, ніж минулого року – значить, рейтинг обвалиться теж вдвічі”, – сказав Попов у ефірі телеканалу “Україна 24”.

На його думку, влада має зараз ухвалювати рішення, які унеможливлять зростання тарифів, і саме ця проблема має бути предметом розгляду на засіданнях уряду та РНБО, а не другорядні питання, які останнім часом на них розглядаються. Політолог наголосив: від оперативності реагування влади на болючі для населення питання напряму залежить її рейтинг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Річний тариф на газ повинен враховувати інтереси як споживачів, так і постачальників - експерт

“Нікарагуа – це дуже важливо, просто критично. Але я очікував рішень щодо тих питань, які наші глядачі визначають як першочергові. Це епідемія, тарифи, і що влада робить саме з цього приводу, які рішення приймаються для того, щоб зменшити цей ефект. І воно все відображається в рейтингах”, – пояснив Попов.

Раніше політолог Світлана Кушнір заявила, що підвищення тарифу на розподіл газу, яке планує Фірташ, спровокує кризу неплатежів населення за комунальні послуги. На її думку, в ситуацію має втрутитись уряд та Антимонопольний комітет.

Нагадаємо, нещодавно низка облгазів подала проекти розрахунків тарифів на розподіл природного газу у 2022 році, якими передбачається їх підвищення від 61% до 443%, пояснюючи це різким зростанням ринкової ціни природного газу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я