Держбюджет-2022 змінить курс долара – прогноз

0
24

Держбюджет-2022 змінить курс долара - прогноз

Наступного тижня курс може досягти позначки 27,5 грн/дол / Ілюстрація REUTERS

Про це повідомив керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин у коментарі, переданому УНІАН.

За його словами, високі темпи девальвації, які продемонструвала гривня, вимагають перепочинку і накопичення нацвалюти для покупок. Нерезиденти продовжують виходити з українських ОВДП, хоча й суттєво меншими темпами. За перших три дні грудня їх портфель скоротився на 450 млн грн.

“Валютний ринок аналізує прийнятий парламентом України держбюджет, основні позиції якого були узгоджені з МВФ. Макропоказники залишаються колишніми, серед них закладені дані за середнім курсом 28,6 гривень за долар. Також ринок продовжує оцінювати наслідки зростаючого протистояння антиолігархічному закону найбільшого бізнесу”, – сказав Шевчишин.

Експерт зазначив, що вже наступного тижня НБУ прийме рішення за обліковою ставкою і, ймовірно, до засідання регулятора ринок візьме паузу. Глобальні інфляційні ризики зросли та, на його думку, це може вплинути на рішення Нацбанку. На порядку залишається ситуація в енергетичному секторі, а також виведення нерезидентами своїх капіталів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зеленський підписав закон про штрафи за перевантажені фури

“Найближчим часом очікуємо волатильність курсу на діапазоні 27,3-27,4 грн/дол. Наступного тижня ринок може випробувати на міцність рівень 27,5 грн/дол”, – вважає аналітик.

Курс на 3 грудня:

Національний банк України на п’ятницю, 3 грудня, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 27,29 грн / дол., тобто гривня ослабла на 6 копійок у порівнянні з попереднім показником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я