Deutsche Bahn візьметься за пасажирські перевезення в Україні з 2022 року

0
17

Deutsche Bahn візьметься за пасажирські перевезення в Україні з 2022 року

У Мінінфраструктури назвали рік, коли німців залучать до пасажирських перевезень українців / REUTERS

“Українська залізниця” з 2022 року передає пасажирські перевезення в управління німецькій компанії Deutsche Bahn Engineering & Consulting.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час форуму “Велике будівництво: нова залізниця” заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

“В нас є за планом, ми це оголошували, ми про це говорили – що пасажирські перевезення ми передаємо в управління Deutsche Bahn Consulting з наступного року. Ми до цього рухаємось, ми про це проголошуємо”, – сказав він.

За словами міністра, компанія вже має подібний успішний досвід у Казахстані, тому він сподівається, що в Україні результати будуть не гірші.

Також Кубраков додав, що у планах Мінінфраструктури до 2024 року є реалізація масштабної програми з електрифікації 500 кілометрів залізниці, що дозволить з’єднати всі обласні центри швидкісним сполученням потягами “Інтерсіті”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зимова негода: ситуація на дорогах Києва станом на ранок (карта)

Також міністерство планує створити швидкісне залізничне сполучення між Варшавою та Києвом.

“Вони теж вже прорахували, що надшвидкісні потяги 300+ кілометрів – супердорогі, там точно не про економіку, а щодо 250+ ми з ними повністю співпадаємо у технічних вимогах, і зараз наші команди починають працювати. У нас є домовленість, і наша італійська компанія, яка займається розробкою ТЕО, починає працювати з двома залізницями. Я сподіваюсь, що до кінця року або вже в січні ми будемо розуміти точні цифри, точні коридори”, – сказав він.

Довідка УНІАН. Deutsche Bahn AG – один з найбільших залізничних операторів Європи. Щороку перевозить близько 4,6-4,8 млрд пасажирів і 270-290 млн тонн вантажів. До структури холдингу входять понад 300 різних підрозділів і окремих підприємств. Компанія проводить активну політику з розширення свого бізнесу в Європі, постійно інвестує в купівлю нових компаній і розширення діяльності.

Вас також можуть зацікавити новини

  • У Німеччині Siemens і Deutsche Bahn працюють над створенням водневих поїздів
  • Через коронавірус німецька залізниця несе багатомільярдні збитки
  • У Каліфорнії витратять $4 мільйони на створення водневого маневрового локомотива
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Бізнес і санкції. Навіщо РНБО радитись з бізнес-спільнотою щодо обмежень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я