“Дія” сформує платіжну картку: Шмигаль розповів, як українці зможуть отримати і скористатися тисячею за ковід-вакцинацію

0
20

Кошти в розмірі однієї тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію» / фото УНІАН, В'ячеслав Ратинський0Кошти в розмірі однієї тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію» / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Програма з виділення однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року. Скористатися цією тисячею гривень можуть всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини за весь період проведення вакцинації.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Він додав, що кошти в розмірі однієї тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через “Дію”. Їх можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

“Програмою зможуть скористатися через додаток або портал “Дія” ті, хто має відповідні ковідні сертифікати з двома дозами. “Дія” сформує відповідну картку платіжну, якою можна буде скористатися лише на ці п’ять напрямів, які найбільш постраждали від COVID… Це креативні індустрії, кіно, театри, музеї, це спортивні центри і перевезення всередині України, авіа і залізничні. Ось ці напрямки отримають підтримку”, – наголосив прем’єр.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Відзавтра в Україні набуває чинності вимога ПДР щодо ходових вогнів

Денис Шмигаль уточнив: “Ця програма спрямована на підтримку індустрій, які постраждали. Але в той же ж час вона мотивує людей вакцинуватися і користуватися “Дією” як тим ресурсом, який допомагає державі впорядкувати сьогодні відносини громадян і держави і спрощувати їх”.

Раніше прем’єр повідомляв, що майже шість тисяч суб’єктів бізнесу в Україні зможуть взяти участь у програмі виділення однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян: “Ця ініціатива президента України дозволить підтримати малий і середній бізнес в Україні, який постраждав через пандемію”.

Як повідомляв УНІАН, президент Володимир Зеленський 15 листопада у відеозверненні заявив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, отримають по одній тисячі гривень через додаток “Дія”.​ Він додав, що оскільки смартфони і відповідно застосунок “Дія” є не у кожного, особливо в літніх людей, то держава забезпечить альтернативну можливість отримати гроші.

За даними МОЗ, від початку вакцинальної кампанії від COVID-19 в Україні повністю імунізовані та отримали дві дози – понад 9,6 мільйона людей.

Записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Вас також можуть зацікавити новини

  • “Вовина тисяча”: як отримати і де витратити
  • “Тисяча Зеленського”: Рада попередньо схвалила виділення 3 мільярдів на виплати вакцинованим
  • Українцям розповіли, чи спровокує “тисяча Зеленського” чергове подорожчання
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зеленський ввів у дію рішення РНБО про націоналізацію "Мотор Січі"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я