До нового складу Координаційної ради з реалізації Великого будівництва включено Віктора Ляшка

0
19

До нового складу Координаційної ради з реалізації Великого будівництва включено Віктора Ляшка

Президент України Володимир Зеленський затвердив новий персональний склад Координаційної ради з реалізації програми «Велике будівництво», до якого включено і міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. Про це йдеться у відповідному Указі Глави держави від 28 грудня 2021 року № 678/2021.

Новий указ був прийнятий на зміну статті 3 Указу Президента України від 23 червня 2020 року № 246 «Про Координаційну раду з реалізації програми «Велике будівництво».

Крім Віктора Ляшка, до складу Координаційної ради увійшли: міністр інфраструктури Олександр Кубраков, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов і його заступниця Наталія Козловська та голова Державного агентства автомобільних доріг Євген Кузькін. А також представники Офісу Президента України, а саме: генеральний директор Директорату з питань регіональної політики Ярослав Козачок, радник керівника Михайло Подоляк, радниця заступника керівника Олена Сімоненко та заступниця керівника Юлія Соколовська.

Керівником Координаційної ради був призначений заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Довідка:
Програма «Велике будівництво» розпочала свою роботу за ініціативи Президента Володимира Зеленського ще навесні 2020 року. Головна її мета – розбудова в Україні якісної соціальної інфраструктури (шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних об'єктів) та реконструкція доріг по всій країні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МОЗ нагадує про нові правила карантину та зменшення терміну дії жовтих COVID-сертифікатів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я