Дрібні гроші з СРСР можуть озолотити: на яку монету треба звернути увагу

0
14

Дрібні гроші з СРСР можуть озолотити: на яку монету треба звернути увагу

Радянську монету продають майже за 14.5 тисячі доларів / колаж УНІАН

Радянську монету номіналом в 3 копійки продають більш ніж 14,4 тисячі доларів. Виручити нечувану суму можна за рідкісний екземпляр 1937 року.

Про це свідчать дані на сайті Violity.

Особливість саме цієї монети в тому, що на ній стоїть штемпель монети іншого номіналу. Серед нумізматів такі монети називають”переплутками”.

Раніше таку монету вже продали за майже за 10 тисяч доларів. Звичайні монети номіналом в 3 копійки 1937 року випуску з правильним штемпелем коштують всього нічого – 20 гривень.

Дрібні гроші з СРСР можуть озолотити: на яку монету треба звернути увагу

Ціна рідкісних монет залежить від різних факторів. На аукціонах можна знайти різні екземпляри, але високо цінуються старовинні, пробні та монети з браком. Саме унікальні екземпляри найбільше цікавлять колекціонерів, тому вони готові викласти за них чималі гроші, адже така монета може бути єдиною у своєму роді.

Як раніше повідомляв УНІАН, в Україні продають за шалені гроші звичайну монету номіналом в одну гривню 2006 року карбування. Власник хоче отримати за неї не менше 100 тисяч гривень і стверджує, що вона має якусь містичну силу. За його словами, монета має специфічний брак – Шиву, який танцює на куполі храму.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Киянам цього місяця за опалення доведеться заплатити більше: у "Київтеплоенерго" назвали причину

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я