ДТЕК Ахметова розпочав імпорт вугілля для підготовки до опалювального сезону

0
22

ДТЕК Ахметова розпочав імпорт вугілля для підготовки до опалювального сезону

У ДТЕК повідомили про старт імпорту вугілля для підготовки до опалювального сезону / фото lovoidilo.ua

Компанія ДТЕК Ріната Ахметова  розпочала імпорт вугілля з Польщі й Казахстану, також проводить переговори про поставки з США.

Про це йдеться в повідомленні компанії. 

“Незважаючи на підвищений попит на вугілля на світових ринках, ми, фактично, вже розпочинаємо його імпорт. Перша партія з Казахстану вже в дорозі. Наступного тижня очікуємо початок поставок вугілля з Польщі. Також ведемо переговори про поставку судових партій із США. Тож, як бачимо, перші поставки вугілля для потреб генерації будуть в Україні вже в самий найближчий час”, – зазначив генеральний директор “ДТЕК Енерго” Ільдар Салєєв.

Одночасно компанія наростила видобуток вугілля на власних шахтах до 10 млн тонн.

“В пріоритеті “ДТЕК Енерго”, як надійної і відповідальної компанії, забезпечити енергетичну безпеку та стабільність проходження Україною опалювального сезону, навіть не дивлячись на кризові умови, які склалася на ринку електроенергії”, – наголосили в компанії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Німецький автопром вирішив кинути виклик Tesla

Нагадаємо, запаси вугілля на складах українських ТЕС 9 липня збільшилися на 13 900 тонн (+1,8%), свідчать дані Міністерства енергетики. Це максимальний добовий приріст запасів вугілля з початку літа. Учора на ТЕС прибуло 51 300 тонн вугілля, а спалено для виробництва електроенергії – 37 600 тонн. Найбільше вугілля за добу надійшло на Бурштинську, Криворізьку та Ладижинську ТЕС (усі – “ДТЕК Енерго”).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я