ДТЕК гарантує наявність вугілля на своїх ТЕС цього опалювального сезону – Тимченко

0
12

ДТЕК гарантує наявність вугілля на своїх ТЕС цього опалювального сезону - Тимченко

Тимченко: Жодна ТЕС ДТЕК не зупиниться через брак вугілля цієї зими

Компанія ДТЕК гарантує наявність достатньої кількості вугілля для роботи всіх своїх ТЕС в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Про це під час прес-конференції заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

“Жодна ТЕС ДТЕК не буде зупинена через брак вугілля. З листопада до березня ДТЕК працює максимальним складом обладнання та гарантує забезпечення всіх своїх станцій вугіллям”, – повідомив голова ДТЕК.

Він зазначив, що винятком може бути лише Луганська ТЕС, до якої фізично немає залізничного під’їзду для постачання вугілля з контрольованої території та повністю залежить від поставок через територію Росії.

Тимченко висловив сподівання, що на державному рівні вдасться розблокувати питання щодо імпорту вугілля на цю станцію з території РФ.

За словами генерального директора ДТЕК, компанія почала контрактувати імпортне вугілля у серпні. До кінця цього року очікується постачання ще 400 тис. тонн вугілля зі США та Колумбії.

“Загалом у 2021 році ми імпортували 2,5 млн тонн вугілля. У першому кварталі наступного року 600 тис. тонн вугілля у нас вже законтрактовано: постачання з Польщі та постачання морем”, – сказав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Разумков підписав закон про виплату компенсації ФОПам з "червоної" зони

Максим Тимченко підкреслив, що попри закриття 2 шахт цього року, ДТЕК збільшив обсяги видобутку вугілля на 9 шахтах компанії, що залишилися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я