ДТЕК звернувся в АМКУ для узгодження придбання “Кіровоградобленерго”

0
15

ДТЕК звернувся в АМКУ для узгодження придбання "Кіровоградобленерго"

bykvu.com

Компанія “ДТЕК Мережі” звернулася до Антимонопольного комітету України для узгодження купівлі контрольного пакета акцій “Кіровоградобленерго”.

Про це повідомляє видання “Економічна правда” з посиланням на повідомлення АМКУ.

Про плани придбати контрольний пакет акцій “Кіровоградобленерго” ДТЕК повідомив ще у квітні 2021 року.

“Основна мета компанії – підвищення надійності електропостачання, зниження рівня втрат й підвищення якості обслуговування клієнтів Кропивницького та Кіровоградської області. Ми плануємо реалізовувати комплексну програму модернізації активів, які існують, а також проводити системну автоматизацію та цифровізацію управління електромережами в ПрАТ “Кіровоградобленерго”, – цитувала прес-служба слова генерального директора “ДТЕК Мережі” Івана Гелюха.

Зазначимо, що робота кожного обленерго – природної монополії на конкретній території – регулюється з боку НКРЕКП. Держава в особі НКРЕКП визначає як рівень доходів компаній, так і їх витрати.

Держава накладає на обленерго зобов’язання про безумовне надання доступу до мережевої інфраструктури будь-якому постачальнику електроенергії.

У компанії підкреслили, що концентрація нових активів ДТЕК відповідає законодавству і праву клієнтів в ринковій можливості самим вибирати, у кого їм купувати електроенергію.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  "Нафтогаз" збільшив свою частку на ринку газу за рахунок "рейдерства під прикриттям держави" – експерт

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2020 році компанія ДТЕК інвестувала в сталий розвиток 3 млрд грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я