Гендиректор “Метінвесту”: мені подобається долати кризи, вони завжди відкривають щось нове

0
24

Гендиректор "Метінвесту": мені подобається долати кризи, вони завжди відкривають щось нове

Юрій Риженков / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Генеральний директор групи “Метінвест” Юрій Риженков за свою кар’єру часто стикався з кризами (war-time) та вважає, що вони дозволяють відкривати в менеджері щось нове.

Про це він сказав в інтерв’ю журналу Forbes, відповідаючи на питання, чому його навчила найбільша криза в компанії.

“Я практично завжди приходжу в peace-time (благополучний час в компанії – УНІАН) та потрапляю в war-time (кризовий час – УНІАН). У 2000 році молодим фінансистом я прийшов на свою першу роботу в ISTIL. Буквально на третій день начальник повідомляє, що грошей у компанії вистачить до кінця року. Півтора року йдуть переговори з ЄБРР, ніякого прогресу немає. Якщо компанія не отримає за півроку кредит, вона банкрут. Кредит ми отримали, компанію потім продали за хороші гроші”, – розповів він.

За словами Риженкова, те ж саме було в енергохолдингу ДТЕК.

“Максим Тимченко (гендиректор ДТЕК – УНІАН) кликав мене розвивати компанію – мовляв, все добре, стабільно. І тут криза 2008 року”, – пояснив він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зеркаль стала радником глави Міненерго

“Я йшов в “Метінвест”, щоб реалізовувати технологічну стратегію, вибудовувати компанію – в довгу, в спокійному режимі. І тут січень-лютий 2014 року – і понеслася. Тому відчути різницю між peace та war у мене не виходить. Чи подобається мені долати кризи? Подобається. Криза завжди відкриває щось нове”, – сказав керівник компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я