Голова адміністрації Сергій Гамалій відвідав Хмельницьку АЕС

0
32

 Голова адміністрації Сергій Гамалій відвідав Хмельницьку АЕС

У рамках візиту Сергій Гамалій відвідав навчально-тренувальний центр ХАЕС, де ознайомився із процесом підготовки персоналу. Зокрема, очільник області мав нагоду спостерігати за навчанням оперативного персоналу, який відпрацьовував одну із позаштатних ситуацій на повномасштабному тренажері блочного щита управління енергоблока.

Побував голова обласної адміністрації і у машинному відділенні першого та другого енергоблоків, безпосередньо ознайомившись із масштабами виробництва. Особливий інтерес керівник Хмельниччини виявив  до спорудження нових потужностей, відвідавши будівельний майданчик майбутніх 3 та 4 енергоблоків.

 Голова адміністрації Сергій Гамалій відвідав Хмельницьку АЕС

Презентуючи енергопідприємство, генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра ознайомив Сергія Гамалія із основними виробничими показниками підприємства, акцентував увагу на тому, що внесок ХАЕС в економіку області складає близько 15% від загальної виробленої товарної продукції. Стабільна робота енергопідприємства забезпечує суттєве зростання відрахувань до державного та місцевого бюджетів та фондів соціального страхування. Виробіток електроенергії у 2020 році (станом на 22.12.2020р.) склав 10 766 млн. кВт год., забезпечивши річну потребу в електроенергії п’ятьох таких областей, як Хмельницька.

 Голова адміністрації Сергій Гамалій відвідав Хмельницьку АЕС

https://www.adm-km.gov.ua/

Керівник атомної станції розповів також про основні етапи та плани щодо спорудження 3 та 4 енергоблоків ХАЕС, зауваживши, що перейти до наступної фази будівництва атомники зможуть після прийняття відповідного Закону Верховною Радою України. «Завершення будівництва енергоблоків 3, 4 ВП ХАЕС вимагає найменших витрат в порівнянні з будь-якими іншими варіантами введення в експлуатацію 2000 МВт додатково встановленої потужності, дозволить створити нові робочі місця для населення як на період будівництва АЕС, так і в період її експлуатації. Збільшиться відрахування податків у бюджети всіх рівнів, пенсійні фонди. Будівництво нових енергоблоків Хмельницької АЕС дасть потужний поштовх для економіки держави»,- наголосив Андрій Козюра.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Хмельницька облрада збереться 15 січня на позачергову сесію

В свою чергу, Сергій Гамалій висловив впевненість щодо надійної та безпечної роботи ХАЕС, де працюють справжні професіонали, і пообіцяв детально ознайомитися із питанням щодо спорудження нових виробничих потужностей. «Спорудження 3 та 4 енергоблоків – один із найбільш вагомих і амбітних проектів уряду України, тому важливо об’єднати зусилля задля спільного результату»,- підсумував він.

З нагоди професійного свята Дня енергетика, голова обласної адміністрації спільно з міським головою міста Нетішина вручили нагороди та відзнаки спеціалістам Хмельницької АЕС.

 Голова адміністрації Сергій Гамалій відвідав Хмельницьку АЕС

По завершенню візиту на ХАЕС, Сергій Гамалій з метою ознайомлення і вивчення стану медичного обслуговування жителів міста і ОТГ в умовах пандемії, відвідав також міську медико – санітарну частину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я