Гроші на газ для громад мають бути виділені з держбюджету – нардеп

0
14

Гроші на газ для громад мають бути виділені з держбюджету - нардеп

Фото ua.depositphotos.com

Депутатська група “Партія “За майбутнє” пропонує передбачити в держбюджеті на 2022 рік субвенцію місцевим громадам для оплати послуг газопостачання для комунальних закладів на період опалювального сезону. Про це заявив народний депутат Ігор Палиця.

За його словами, через відмову газопостачальників надавати послуги за цінами, зафіксованими в Меморандумі про не підвищення тарифів, комунальні заклади по всій Україні були вимушені закуповувати газ у жовтні в 3–4 рази дорожче.

Він наголосив, що навіть тариф постачальника останньої надії, на який після 25 жовтня перейшли комунальні заклади, вищий за зафіксований у Меморандумі з “Нафтогазом” та місцевими громадами.

“Постановою від 25 жовтня уряд зобов’язав “Нафтогаз” до 30 листопада забезпечувати паливом комунальні та державні заклади за тарифом постачальника “останньої надії” — 16,8 грн/куб. І навіть ця ціна вища за ту, яка зафіксована в Меморандумі центральної влади з “Нафтогазом” та місцевими громадами. Тож багато населених пунктів в Україні будуть вимушені шукати кошти, щоб забезпечити газом і теплом лікарні, школи та дитсадки на цей опалювальний сезон. Найбільше це стосується невеликих сіл і містечок, зокрема, райцентрів”, — заявив Ігор Палиця.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Завод "Більшовик" придбали підприємці Андрій Іванов та Олексій Баранов - ЗМІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я