«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

0
25

«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

«Гуфі-центр» пропонує цікаві та корисні екскурсії

В Хмельницькій громаді втілюється в життя чимало цікавих проектів та ініціатив, покликаних вирішити проблему накопичення побутових відходів. Одним із напрямків діяльності є просвітницька робота. Для того, щоб візуалізувати та цікаво розповідати про небезпеку бездумного продукування відходів цьогоріч в місті Хмельницькому створили навчальний центр «Гуфі-центр».

Працівники центру проведять цікаві екскурсії та відповідають на запитання відвідувачів. Відвідати «Гуфі-центр» можуть усі охочі жителі та гості міста.

Днями у новоствореному центрі побували освітяни 53-х закладів освіти громади. Педагогам розповіли проблему накопичення побутових відходів, про «гори мотлоху» на міському полігоні твердих побутових відходів, показали спеціально створений короткометражний фільм про історію сміття, а також розповіли про загрози такого сміття для екології.

Згодом відвідувачі побували в кімнаті сміттєвого жаху, відвідали експозиційну залу розумного поводження з відходами, компостувальню і на завершення – залу сміттєпереробного комплексу.

В ігровій формі педагогів навчили сортувати відходи, адже цим можна суттєво зменшити навантаження на міський полігон, бо правильне поводження з відходами сьогодні формує наше майбутнє.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Утилізуйте натуральні ялинки правильно

У «Гуфі-центрі» побували педагогічні працівники, відповідальні за впровадження розумного поводження з відходами в закладах освіти. Спільно з фахівцями вони вирішували як ефективно організувати сортування для учнів у школах та мотивувати вчителів та учнів бути екологічно свідомими.

Також на екскурсію завітали курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, які з цікавістю відвідали усі зали центру та отримали корисні знання.

Загалом протягом місяця до «Гуфі-центру» приходить близько тисячі відвідувачів.

Довідково

Знаходиться «Гуфі-центр» за адресою: вулиця Кропивницького, 6А.

Записатися на екскурсію можна за допомогою сайту «Гуфі-центру», за телефоном: +380673590034 або через соціальні мережі: Facebook «Гуфі-центр» та Instagram @GufiCenter.

Працює «Гуфі-центр»: понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 17.00, у суботу – з 11.00 до 16.30, неділя – вихідний.

«Гуфі-центр» – це 5 залів із інтерактивними експонатами, макетами, іграми, навчальними програмами, розробленими та виготовленими спеціально для «Гуфі-центру».

Через усі експозиційні зали відвідувачів веде пес Гуфі та гіди навчального центру.

Навчальний центр працює як у форматі турів, так і для індивідуальних відвідувачів та з дотриманням карантинних обмежень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Відзавтра в Хмельницькому посилюють карантин

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я