Як виглядають і працюють банкомати monobank: з’явилися фото й подробиці

0
20

Як виглядають і працюють банкомати monobank: з'явилися фото й подробиці

 В Україні з’являться банкомати monobank / фото: ubr.ua

Про це розповів один із засновників monobank Олег Гороховський у коментарі UBR. Він також показав фото банкоматів, розроблених компанією GRGBanking (Китай).

Працюють вони під управлінням Windows 7/10, процесори – Intel i3-3220 3.3 G GPU, 4GB RAM, або на Intel Core і з пам’яттю 8 ГБ DDRIII. У банкомата є сенсорний монітор діагоналлю 32 дюйми, функція відеоспостереження, а також можливість безконтактного зчитування карти.

Як виглядають і працюють банкомати monobank: з'явилися фото й подробиці

Фото: ubr.ua

Банкомат зможе сортувати банкноти на придатні й старі, перевіряючи як мінімум чотири ознаки справжності. Також він буде звіряти серійні номери. За секунду банкомат зможе видати до восьми купюр, за раз – до 200 банкнот. Його вага – 500 кг, є можливість обладнання сканером відбитка пальців.

Як виглядають і працюють банкомати monobank: з'явилися фото й подробиці

Фото: ubr.ua

Нові послуги monobank 

16 вересня 2021 року стало відомо про те, що клієнти monobank, які не хочуть показувати баланс своєї картки при відправці квитанцій третім особам, зможуть приховати суму, що знаходиться на рахунку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Китаї випробували аеротаксі польотами в морозну погоду

Раніше клієнтам monobank був презентований режим “інкогніто”, який дає користувачам можливість при використанні карти в громадському місці, приховати від сторонніх очей баланс і суму транзакції. 

У квітні 2020 року співзасновник першого в Україні банку без відділень monobank Михайло Рогальський розповів про те, як змінилися споживчі переваги українців після введення карантину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я