Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

0
15

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Порівняння базових тарифів мобільного зв’язку / Фото ua.depositphotos.com

Вартість різних товарів та послуг продовжує збільшуватися в геометричній прогресії. Послуги мобільного зв’язку не є винятком.

Які тарифи пропонують МТС, Київстар, Лайф і Lycamobile, чим вони вигідні та в чому підступ – ми коротко розглянемо в цій статті.

Київстар – тарифи 2021

У тарифній сітці оператора першим українців зустрічає пакет “Смачний”. Його вартість 125 грн/4 тижні. За ці гроші користувачеві гарантують 20 гігабайтів мобільного інтернету, безлім дзвінки всередині мережі та 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів і за кордон. Також в комплекті йде трафік на 14 додатків, який не тарифікується.

За 25 гривень зверху можна отримати пакет “Love”, що містить вже близько 20 годин дзвінків на номери інших мобільних операторів і не тарифікується для 56 додатків, включаючи телеграм, вайбер, фейсбук та інші популярні соцмережі.

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Фото kyivstar.ua

Найдешевший тариф Київстар – це “Дзвінки для батьків” і “Київстар сім’я” – за 75 і 100 гривень за чотири тижні відповідно. Перший складається з безлім дзвінків всередині мережі та 100 МБ мобільного інтернету, а вартість дзвінків на інші операторські та стаціонарні номери становить 0,6 грн за хвилину.

Другий буде цікавіше, надаючи 6 ГБ трафіку, безлімітні дзвінки на Київстар, 60 хвилин на інші мобільні, міські та за кордон, а також 60 SMS по Україні.

Інші тарифи вже дорожче (найдорожчий – 500 грн/міс), але можуть запропонувати безлімітний трафік, значно більше хвилин на дзвінки, в тому числі і закордон, і пропонувати додаткові послуги.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Рада у першому читанні підтримала законопроект про добровільне одноразове декларування

Vodafone – тарифи 2021

Початковий пакет у Vodafone називається SuperNet Start. Ціна на місяць становить 125 грн/місяць, або 4,2 грн/день. У пакеті абонентам надають 7 ГБ, а через три місяці з дати активації стартового пакета і користування додають ще 3 ГБ зверху.

Дзвінки всередині мережі – безлімітні, а на інші мережі України дається 150 хвилин. Також в наборі йде +50 хвилин на дзвінки в інші 30 країн, які можна “конвертувати “в додаткові 150 хвилин “внутрішніх” дзвінків. 

За 180 гривень на місяць можна отримати тариф Vodafone SuperNet Pro, де обсяг трафіку збільшиться до 20 ГБ, а дзвінки на інші мережі України до 250 хвилин. І вже за 260 гривень в пакеті Vodafone SuperNet Unlim це буде безлім Інтернет та 350 хвилин на дзвінки в межах України. 

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Фото vodafone.ua

Окремо в оператора є тарифні плани для планшетів, смарт-годинників та інших гаджетів. Тут пропонують 500 МБ і 50 хвилин на розмови, а далі 10 ГБ і 18 ГБ трафіку в місяць і дзвінки по 1 грн/хв. Вартість пакетів 50, 100 і 160 гривень відповідно.

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Фото vodafone.ua

Останній тариф у оператора позиціюється як “молодіжний” і називається Joice. Головна його особливість – безлімітний трафік на всі популярні соцмережі і стрімінгові платформи, серед яких інста, телеграм, ютуб, тікток та інші. Вартість – 120 грн на місяць.

lifecell – тарифи 2021

Поки Водафон та Київстар підвищують тарифи, Лайфселл пропонує своїм нинішнім або майбутнім абонентам багато найрізноманітніших тарифів та акцій під їх потреби. Починається все з тарифу “Просто Лайф”, який за стандартні 70 грн/ 4 тижні пропонує 5 ГБ Інтернету і 250 хв на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Українців попередили про нові ціни на молоко восени

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Фото.lifecell.ua

Наступний стрибок ціни буде не дуже відчутним, але в тарифі значно більше “ніштячків”. “Смарт Лайф” за 120 грн надасть 20 ГБ Інтернету, 750 хв на всі мобільні номери по Україні, а також знижку -10% для студентів lifecell Campus. 

Окремої уваги також заслуговує тариф “Хендмейд”, де кожен абонент може самостійно вибрати для себе саме той набір послуг, який максимально йому підходить. 

Lycamobile – тарифи 2021

Відразу ж за “великою трійкою” набирає все більшої популярності віртуальний мобільний оператор Lycamobile, який, аби заманити українську аудиторію пропонує телефонні дзвінки вчетверо дешевше.

Зокрема, у нього є тариф – Lycamobile SX – всього за 24 грн на місяць, причому термін його дії становить не 28 днів, а цілий місяць. Цей пакет включає безліміт всередині мережі і 4 Гб Інтернету.

Тарифний план Lycamobile S можна придбати за 40 грн, а “найдорожчий” Lycamobile M – за 64 грн. Пакети різняться між собою обсягом інтернет-трафіку (8 і 12 ГБ) і кількістю хвилин для здійснення дзвінків на номери суперницьких гравців (650 і 800 хв).

Який оператор найвигідніший в Україні 2022: які тарифи пропонують Київстар, Водафон та Лайф

Фото lycamobile.ua

Як заощадити на мобільному зв’язку

Перше, що слід перевірити – чи користуєтеся ви своїм тарифом сповна. Підрахуйте, скільки хвилин ви вимовили і скільки ГБ Інтернету використовували в минулому місяці (це легко можна подивитися в налаштуваннях телефону). Цілком ймовірно, що половина вашого тарифу згорає в нікуди. 

При виборі тарифного плану важливо проаналізувати які саме вам послуги актуальні:

  • тривалість дзвінків,
  • кількість Інтернету та смс
  • додаткові послуги на шквал eSIM 

Можливо, мам вигідніше взяти тариф з безлім інтернетом і спілкуватися в месенджерах, ніж платити за дзвінки в мережі. І навпаки, якщо ви любите побазікати телефоном, виберіть одного оператора з рідними і друзями.

Якщо ж вас все влаштовує, напевно у вашого оператора є знижка на річний абонемент. Доведеться передоплатою викласти кругленьку суму, зате заощадите сотню-дві в кінці року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я