Ярославський привіз Ротшильда на харківський інвестфорум

0
13

Ярославський привіз Ротшильда на харківський інвестфорум

Вперше в історії проведення ділових заходів в Україні спеціальним гостем інвестфоруму “Харків: розвиток та інвестиції” став Натаніель Ротшильд – представник знаменитої династії міжнародних фінансистів.

Він прибув за запрошенням відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського. Група DCH, яка належить Ярославському, традиційно є стратегічним партнером таких форумів у Харківському регіоні.

Виступаючи в Харкові, Натаніель Ротшильд заявив про готовність інвестувати в ініційований Ярославським проект створення бізнес-парку високих технологій “Екополіс ХТЗ”.

Інвестиційна місткість проекту, який називають Українською Кремнієвою долиною і який входить до числа ключових пріоритетів Стратегії розвитку Харкова, становить близько $1 млрд.

Зокрема, Ротшильд назвав головним чинник, який може викликати довіру до України у міжнародних інвесторів:

“Справа в людях, з якими ви ведете бізнес, партнерах: з DCH протягом останніх 15 років ми ведемо ще один бізнес – у мене є чудовий досвід роботи з ним.

Він дуже чесний і бездоганний амбасадор України. Завдяки йому я приїхав сюди, щоб подивитися на Харків як місце для інвестицій”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

Своєю чергою Олександр Ярославський подякував гостю за приїзд і за інтерес до “Екополісу ХТЗ”.

“Спасибі моєму другові – Натаніелю Ротшильду. Ми пів ночі розмовляли з приводу цього проекту, і він висловив бажання взяти участь не тільки порадою, а й своїми знаннями, зв’язками – це буде серйозним локомотивом”, – сказав Олександр Ярославський.

Ярославський також розповів журналістам, що обговорив з Натаніелем ще один напрямок співпраці: створення великого сучасно шопінг-молу в Харкові неподалік від стадіону “Металіст”.

“Харкову пощастило, що пан Ротшильд приїхав, своїми очима все побачив – він не вперше в Харкові, але востаннє він був тут понад 10 років тому.

Я йому дуже вдячний і впевнений, що разом ми чесно, вигідно і з користю для Харкова і харків’ян реалізуємо серйозні проекти”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я