Ігор Кузін із робочою поїздкою відвідав Кропивницький

0
19

9-10 листопада заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін відвідав Кропивницький із робочим візитом.

У рамках поїздки він провів нараду щодо профілактики та лікування туберкульозу в області. У ній взяли участь народна депутатка Лада Булах, члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна. 

Учасники наради обговорили функціонування в області закладів, які надають послуги з профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу. Окрім того, йшлось про догляд та підтримку людей, які живуть із ВІЛ, а також хворих на туберкульоз, соціальні послуги та реалізацію цільових загальнодержавних та регіональних програм.

Під час обговорення було сформовано рекомендації до виконання програм і здійснення заходів із протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні, у тому числі запропоновані варіанти поліпшення роботи регіональної ради.

Під час візиту головний державний санітарний лікар також взяв участь у засіданні Ради розвитку громад Кіровоградської області. Зокрема, на засіданні йшлось про лікування та своєчасне виявлення коронавірусної хвороби. 

«COVID-19 – це особливо небезпечна інфекційна хвороба, оскільки вона дуже швидко поширюється та мутує. Ці фактори говорять про те, що вона дійсно становить загрозу громадському здоров’ю. І констатуємо, що майже 100% нових випадків захворювання, які реєструються в Україні, викликані новим штамом “Дельта”. Особливо важливо докласти максимум зусиль до виявлення нових випадків захворювання та своєчасного призначення лікування», – заявив заступник міністра охорони здоров’я.  

Також головний санітарний лікар відвідав Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради та Обласний центр СНІД.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Максим Степанов обговорив із компанією "АстраЗенека" терміни та логістику постачання вакцини проти COVID-19 в Україну

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я