Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 25 лютого, 15.00 год

0
35

Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 25 лютого, 15.00 год

 
Шановні хмельничани!
Станом на 13.00 год 25 лютого у місті ситуація без змін.
Комунальна інфраструктура працює, громадський транспорт вийшов на маршрути. Заклади освіти працюють у дистанційному режимі. Про ситуацію і далі будемо оперативно інформувати. Будьте уважні – мережею поширюється надзвичайно багато фейків!
Дякуємо усім хмельничанам, добровольцям тероборони та добровольцям донорам!

Слава Україні та нашим Збройним силам!

Шановна Хмельницька громадо!

Інформуємо вас, що оперативний штаб із забезпечення життєдіяльності міста в умовах надзвичайних ситуацій та територіальної оборони працює в цілодобовому режимі, у воєнному стані, в повній бойовій готовності. Що стосується роботи комунальних підприємств, міських бюджетних установ, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин о 7 ранку поінформував. Хочу звернути увагу на деякі особливості сьогоднішнього дня.

Відсьогодні вводиться комендантська година. Шановна громадо! Ми звертаємося до вас з проханням підтримувати даний режим. З 22-ої години до 6-ої години ранку заборонені будь-які пересування. Будь-ласка, залишайтесь вдома. Ми повинні контролювати місто і повинні знати хто ним переміщається. Не відволікайте від роботи своїми прогулянками і порушенням комендантського режиму силові структури і правоохоронні органи.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Соціальні послуги стають ближчими

Світломаскувальний режим. У нас є прохання: о 22 годині по-максимуму вимикати світло. Світло буде вимикатись і по місту. Адже світло є цілий вказівник для літальних апаратів ворога і тільки покращує можливість наведення ракетних комплексів. Тому світло вимикаємо.

Можливі повітряні загрози. У зв’язку з цим просимо вас скористатися сховищем. Як показує досвід, найкращим сховищем є ваші підвальні приміщення. Просимо не сіяти паніку стосовно того, що при ракетно-бомбовому ударі житлове приміщення, будинок руйнуються повністю. Ні, це не так! Пригадайте випадки, які уже мали місце. Також були надзвичайні події, пов’язані з вибухом газів, інших сумішей, зривів гранат в житлових багатоповерхових приміщеннях. Ми бачили руйнування одного, двох, максимум трьох поверхів, а будівля залишалася цілою. Тому, будь ласка, не остерігайтесь, не бійтесь. Якщо поблизу вашого помешкання чи в самому вашому будинку є підвальне приміщення, це найкраще сховище. Окрім того, всі бомбосховища, які є в місті, на даний момент відкриті.

Ми звернулися до Квартирно-експлуатаційного відділу Міністерства оборони, відкриваємо ще одне бомбосховище за адресою: вул. Довженка, 8, де знаходиться непрацюючий військовий шпиталь. Усі мешканці, які проживають від вулиці Майборського до вулиці Довженка, можуть скористатися і цим сховищем. Відкриваємо також бомбосховища на АТ «Хмельницькгаз» і на ДП «Новатор». Усі ті сховища, які є на інтерактивній карті, що розміщена на сайті Хмельницької міської ради, знаходяться у працюючому стані. Зараз наші групи здійснюють об’їзд, дивляться що потрібно доробити. До настання сутінок ми все це зробимо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Підвищити рівень правової освіти в Хмельницькій громаді допоможе Програма правової освіти населення

Також запрошуємо містян до територіальної оборони. Хто бажає стати в один стрій разом із Збройними Силами України, приходьте в батальйон територіальної оборони (вул. Шухевича, 69/1) для реєстрації.

Ми вкотре звертаємось до вас зберігати спокій. Є надзвичайно велика кількість фейкових повідомлень. Вчора ви були свідками того скільки йде різноманітної інформації, яка не підтверджується. Тому, будь ласка, користуйтесь офіційною інформацією. Стежте за нашими повідомленнями. Ми працюємо цілодобово. Наш прес-центр інформує містян цілодобово. Реагуйте на інформацію, отриману з офіційних джерел.

З нами правда, з нами справедливість і ми обов’язково переможемо! Дякуємо вам за підтримку.

10 ранку 25 лютого 2022 р, прес-центр Хмельницької міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я