Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 26 лютого, 12.00 год

0
38

Інформація від прес-центру Хмельницької міської ради, 26 лютого, 12.00 год

26 лютого 12:00, прес-центр Хмельницької міської ради інформує про те, що в місті Хмельницькому ситуація повністю контрольована. Працює цілодобово оперативний штаб з надзвичайних ситуацій. Продовжується забезпечення нормального функціонування міста. Працюють медичні заклади, комунальні служби, громадський транспорт. Навчальні заклади не працюють і не працюватимуть найближчим часом. З 22:00 до 6:00 години ранку продовжує діяти комендантська година. Також працює штаб переселенців.

Ми й надалі будемо тримати все на контролі, щоб забезпечувати функціонування міста.

Долучаймося до лав територіальної оборони, допомагаймо волонтерством.

Закликаємо мешканців громади зберігати спокій та користуватися інформацією з офіційних джерел. Не поширюйте недостовірну інформацію та відповідально ставтеся до власних постів у соцмережах. Повний перелік тих, кому можна довіряти за посиланням.

До наступного інформування. Слава Україні!

Дорогі друзі, 7 ранку 26 лютого.

В Хмельницькому ніч минула без подій – забезпечувалося патрулювання, робота усіх комунальних служб, цілодобова робота нашого оперативного штабу. О 6.00 завершився термін комендантської години, відновив роботу комунальний транспорт. Ми й далі працюємо. Працюємо в режимі боєвої готовності.

В Україні тривають запеклі бої, столиця залишається під повним контролем Збройних Сил України і української влади. Фактично жоден обласний центр ні на крок не відступив. Українські Збройні Сили чинять героїчний опір, завдають непоправних втрат ворогу, що дає нам впевненість, що ми на шляху до перемоги.

Ми й надалі будемо вас оперативно інформувати, якщо будуть з’являтися якісь події. Також будемо забезпечувати поточні включення через прес-центр Хмельницької міської ради.

Закликаю не допускати паніки та слідкувати за офіційними джерелами інформації.

Тримаймо стрій! Так переможемо! Слава Україні!

Звернення міського голови Олександра Симчишина про ситуацію в місті станом на 00.00 26 лютого

Звернення міського голови Олександра Симчишина про ситуацію в місті станом на 00.00 26 лютого

Ситуація у місті контрольована, штаб цілодобово в режимі бойової готовності. Максимально працюємо на те, щоби забезпечити роботу міського господарства і захистити місто.

Маємо комендантську годину, а вже завтра з 6 ранку, віримо, запрацює громадський транспорт.

Медичні заклади посилено готуються до будь-якого розвитку ситуації. Батальйон тероборони повністю готовий до виконання функцій. Облаштовуємо захисні споруди навколо міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Про символіку населених пунктів в контексті українського державотворення говорили під час круглого столу в Музеї історії міста Хмельницького

Питання зовнішнього освітлення узгоджене з військовими. У нічному режимі воно допоможе контролювати ситуацію в місті.

Нагадую – захисними спорудами користуємося лише після сигналу тривоги. До того можна просто перевірити, де воно знаходиться. Стан їх різний, але призначення одне – врятувати.

Ця ніч буде дуже відповідальною. Сподіваюся, що вранці знову скажу вам, що ситуація контрольована. Слава Україні!

25 лютого 15.00. Прес-центр Хмельницької міської ради інформує про те, що в місті Хмельницькому ситуація повністю контрольована. Працює цілодобово оперативний штаб з надзвичайних ситуацій. Ми продовжуємо забезпечувати нормальне функціонування міста. Працюють усі комунальні служби, медичні заклади та громадський транспорт. Проте школи і дитячі садочки і надалі працюватимуть у дистанційному режимі поки на невизначений термін.

Сьогодні з 22.00 до 6.00 завтра буде діяти комендантська година. Це означає, що переміщення вулицями буде дозволено лише працівникам критичної інфраструктури. Всі інші мають знаходитися вдома. Хочу повідомити про те, що громадський транспорт буде працювати лише з 6.00 до 22.00. Ми й надалі будемо тримати все на контролі, щоб забезпечувати функціонування міста. Не сіємо паніки, долучаємося до лав територіальної оборони, допомагаємо волонтерством Збройним Силам України та довіряємо лише достовірним джерелам інформації.

Віримо у Збройні Сили України! Слава Україні!

 
Шановні хмельничани!
Станом на 13.00 год 25 лютого у місті ситуація без змін.
Комунальна інфраструктура працює, громадський транспорт вийшов на маршрути. Заклади освіти працюють у дистанційному режимі. Про ситуацію і далі будемо оперативно інформувати. Будьте уважні – мережею поширюється надзвичайно багато фейків!
Дякуємо усім хмельничанам, добровольцям тероборони та добровольцям донорам!

Слава Україні та нашим Збройним силам!

Шановна Хмельницька громадо!

Інформуємо вас, що оперативний штаб із забезпечення життєдіяльності міста в умовах надзвичайних ситуацій та територіальної оборони працює в цілодобовому режимі, у воєнному стані, в повній бойовій готовності. Що стосується роботи комунальних підприємств, міських бюджетних установ, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин о 7 ранку поінформував. Хочу звернути увагу на деякі особливості сьогоднішнього дня.

Відсьогодні вводиться комендантська година. Шановна громадо! Ми звертаємося до вас з проханням підтримувати даний режим. З 22-ої години до 6-ої години ранку заборонені будь-які пересування. Будь-ласка, залишайтесь вдома. Ми повинні контролювати місто і повинні знати хто ним переміщається. Не відволікайте від роботи своїми прогулянками і порушенням комендантського режиму силові структури і правоохоронні органи.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Звернення міського голови Олександра Симчишина до мешканців громади

Можливі повітряні загрози. У зв’язку з цим просимо вас скористатися сховищем. Як показує досвід, найкращим сховищем є ваші підвальні приміщення. Просимо не сіяти паніку стосовно того, що при ракетно-бомбовому ударі житлове приміщення, будинки руйнуються повністю. Ні, це не так! Пригадайте випадки, які уже мали місце. Також були надзвичайні події, пов’язані з вибухом газів, інших сумішей, зривів гранат в житлових багатоповерхових приміщеннях. Ми бачили руйнування одного, двох, максимум трьох поверхів, а будівля залишалася цілою. Тому, будь ласка, не остерігайтесь, не бійтесь. Якщо поблизу вашого помешкання чи в самому вашому будинку є підвальне приміщення, це найкраще сховище. Окрім того, всі бомбосховища, які є в місті, на даний момент відкриті.

Ми звернулися до Квартирно-експлуатаційного відділу Міністерства оборони, відкриваємо ще одне бомбосховище за адресою: вул. Довженка, 8, де знаходиться непрацюючий військовий шпиталь. Усі мешканці, які проживають від вулиці Майборського до вулиці Довженка, можуть скористатися і цим сховищем. Відкриваємо також бомбосховища на АТ «Хмельницькгаз» і на ДП «Новатор». Усі ті сховища, які є на інтерактивній карті, що розміщена на сайті Хмельницької міської ради, знаходяться у працюючому стані. Зараз наші групи здійснюють об’їзд, дивляться що потрібно доробити. До настання сутінок ми все це зробимо.

Також запрошуємо містян до територіальної оборони. Хто бажає стати в один стрій разом із Збройними Силами України, приходьте в батальйон територіальної оборони (вул. Шухевича, 69/1) для реєстрації.

Ми вкотре звертаємось до вас зберігати спокій. Є надзвичайно велика кількість фейкових повідомлень. Вчора ви були свідками того скільки йде різноманітної інформації, яка не підтверджується. Тому, будь ласка, користуйтесь офіційною інформацією. Стежте за нашими повідомленнями. Ми працюємо цілодобово. Наш прес-центр інформує містян цілодобово. Реагуйте на інформацію, отриману з офіційних джерел.

З нами правда, з нами справедливість і ми обов’язково переможемо! Дякуємо вам за підтримку.

10 ранку 25 лютого 2022 р, прес-центр Хмельницької міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я