Іноземні медики продовжують прибувати в Україну для обміну досвідом

0
17

Іноземні медики продовжують прибувати в Україну для обміну досвідом

Команди іноземних медиків продовжують прибувати в Україну та долучатися до надання допомоги пораненим і постраждалим від агресії рф. Наразі мова йде про команди професіоналів із Литовської Республіки. Вони включають по 12 медиків різних профілів, серед яких: 

  • лікарі-ортопеди,
  • лікарі-травматологи,
  • медичні сестри операційні,
  • лікарі-анестезіологи,
  • медичні сестри-анестезистки.

Всі вони вже мали змогу працювати та долучитися до роботи у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, у Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова та в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».

«Сьогодні за наших медиків відчуваєш лише гордість, адже вони показують рівень вищого пілотажу, особливо зараз, під час війни. Коли час йде на секунди, і лікарі боряться за порятунок життів та реабілітацію наших захисників. Особливо лікарі на передовій, де проводять надскладні операції, консультують та працюють одночасно», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

На сьогодні литовські спеціалісти продовжують працювати у лікарні інтенсивного лікування на Вінниччині, багатопрофільній лікарні на Черкащині, де обмінюються досвідом з українськими колегами. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Діагностика ВІЛ під час війни залишається безоплатною

Через військову агресію росії проти України та ракетні обстріли, що тривають у різних регіонах країни, багато людей потребують оперативної медичної допомоги. Саме тому міжнародна медична підтримка актуальна зараз, як ніколи. 

Також проводяться навчальні семінари й майстер-класи для лікарів-травматологів і нейрохірургів  для удосконалення  майстерності у проведенні операцій. 

Така ініціатива для українських медиків є важливою у цей складний період. Міністерство охорони здоров’я України висловлює подяку литовським колегам за солідарність і допомогу у боротьбі за незалежність України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я