Кабмін звільнив літакобудування від сплати ввізного мита та ПДВ

0
23

Кабмін звільнив літакобудування від сплати ввізного мита та ПДВ

Кабмін звільнив літакобудування від сплати ввізного мита і ПДВ / REUTERS

Кабінет Міністрів звільнив підприємства галузі літакобудування від сплати ввізного мита та податку на додану вартість.

Як повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, відповідну постанову було прийнято на вчорашньому засіданні уряду.

“Ми продовжуємо робити системні кроки для підтримки стратегічних галузей економіки, чуємо запити підприємців і реагуємо на них. Зокрема, рішення щодо пільгового податкового режиму є нашою відповіддю на звернення від представників галузі літакобудування”, – цитує главу Мінекономіки Ігоря Петрашка його прес-служба.

Так, серед підприємств, які звернулися до Мінекономіки – ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ об’єднання “Авіа”, ТОВ “ГІДРОБЕСТ”, ТОВ “Авіаремонтне підприємство “УРАРП”, АТ “Дніпропетровський агрегатний завод”, АТ “Мотор Січ”, ДП “Івченко-Прогрес”.

Постанова розширює перелік товарів для імпорту в пільговому режимі на 75 позицій. Зокрема, мова йде про сировину, матеріали, комплектуючі, верстати, які не виробляються в Україні.

“Податкові пільги дозволять підприємствам на вивільнені кошти впроваджувати новітні технології, збільшувати обсяги виробництва, посилювати свою конкурентоспроможність. Своєю чергою це також вплине на збереження і збільшення робочих місць, виконання державних і міжнародних замовлень”, – цитує міністра його прес-служба.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  В Україні зможуть збирати швейцарські поїзди: УЗ підписала меморандум

Що цьому передувало

  • У липні Кабінет міністрів підтримав розпорядження про продовження до 2030 року стратегії відродження вітчизняного авіабудування, яка раніше була затверджена на період до 2022 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я