Кандидат від Порошенка та продавець риби з Нетішина перерахували “Слузі народу” 3 млн грн – Новини Хмельницький

0
17

 Кандидат від Порошенка та продавець риби з Нетішина перерахували “Слузі народу” 3 млн грн – Новини Хмельницький

Журналісти-розслідувачі проєкту Bihus.info відшукали у Нетішині донорів партії “Слуга народу”, котрі сукупно перерахували президенстькій силі близько 10 млн грн пожертв, інформує НГП.

Про це свідчать дані партійного звіту, який подано за III квартал 2020 року на сайт НАЗК.

Як з’ясували розслідувачі, в одному з будинків Нетішина мешкає двоє людей, які перерахували “слугам” 3 млн грн. Зокрема, підприємець Віталій Володимирович пожертвував 1 млн грн, але у той час балотувався на місцевих вибора від партії Петра Порошенка. У розмові з журналістами чоловік спочатку розгубився, а потім заперечував, що фінаснував “Слугу народу”. Додав, що пропрезидентська сила не взяла його до своїх лав.

Інший донор, 61-річний бухгалтер Галина Михайлівна задонатила “слугам” 1,45 млн грн. За її словами, ці кошти – її накопичення “і як хотіла, так і розпорядилася ними”.

Ще один “спонсор” “Слуги народу” з Нетішина працює продавцем риби на місцевому ринку. Він підтримав партію на 1,82 млн грн. Сказав, що нічого нікому не закидав.

Також 955 тис. грн пожертвувала партії президента ще одна бухгалтерка з Нетішина.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Хмельницький посів перше місце в Україні у рейтингу «Індекс конкурентоспроможності обласних центрів 2021» – Новини Хмельницький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я