Клієнт звинуватив “Ощадбанк” в “обкраданні мертвих” – йому відповіли, що все законно

0
20

Клієнт звинуватив "Ощадбанк" в "обкраданні мертвих" - йому відповіли, що все законно

Клієнт звинуватив “Ощадбанк” у шахрайстві / фото УНІАН

Клієнт “Ощадбанку” з міста Біла Церква (Київська область) заявив, що фінустанова нібито обкрадає мертвих.

Про це він написав у відгуку на сайті “Мінфін”.

За словами клієнта, в 2019 році в нього помер батько. Упродовж кількох місяців родичі звернулися до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини, подавши запит до “Ощадбанку”. Нотаріус запитувала про наявність у померлого рахунків і коштів. У фінустанові назвали суму, яка була в нього на рахунку.

“Поки оформлялася спадщина, отримав свідоцтво про наявність коштів, які належали померлому і підтверджені довідкою “Ощадбанку”, прийшов до відділення означеного банку отримати спадщину, але коштів вже не було, “Ощадбанк” вкрав означені кошти у померлого клієнта, стягуючи по 100 гривень за обслуговування неактивного рахунку клієнта, а як він міг ним користуватися коли помер??? А спадкоємці оформляли спадщину за законом”, – написав користувач.

Обурений клієнт заявив, що вважає такі дії шахрайськими, оскільки на момент повідомлення “Ощадом” нотаріуса кошти ще були на рахунку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Україна планує витратити на програму ракетного озброєння 200 мільярдів гривень

“Тому можна тільки уявити скільки коштів отримує державний “Ощадбанк” за обслуговування неактивних рахунків не тільки живих, але і мертвих клієнтів…”, – резюмував він.

У відповідь представник банку не став заперечувати списання коштів з рахунку померлого, пояснивши, чому так відбувається.

“Комісія за обслуговування неактивного рахунку передбачена тарифами банку і починає списуватись лише якщо протягом року по рахунку не було жодного зарахування або списання коштів. Рахунок продовжує обслуговуватись за діючим умовами обслуговування до його закриття власником рахунку, або, у разі смерті останнього, його спадкоємцем”, – пояснили в “Ощадбанку”.

Клієнт звинуватив "Ощадбанк" в "обкраданні мертвих" - йому відповіли, що все законно

скріншот

Вас також можуть зацікавити інші новини:

  • Стало відомо, коли “Ощадбанк” можуть приватизувати
  • Ощадбанк нишком “забрав” у клієнтки заощадження та вляпався у скандал
  • “Заплатили шарашкіній конторі”: клієнт “Ощадбанку” розкрив деталі оформлення “Картки киянина”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я