Компанія, якій “Енергоатом” продав струм дешевше населення, заробила на перепродажі комерційним фірмам 800 мільйонів гривень

0
23

Компанія, якій "Енергоатом" продав струм дешевше населення, заробила на перепродажі комерційним фірмам 800 мільйонів гривень

Компанія, якій «Енергоатом» продав струм дешевше населення, заробила на перепродажі комерційним фірмам 800 мільйонів гривень / фото УНІАН

ТОВ “Енерго Транс Збут”, якому державний “Енергоатом” продав електроенергію за ціною нижчою, ніж тариф для населення, в 2020 році продало комерційним фірмам електроенергії на суму 767 млн грн.

Про це повідомляє видання ExPro з посиланням на звіт компанії. 

“В 2020 році дочірня компанія державної “Укрзалізниці” ТОВ “Енерго Збут Транс” реалізувала стороннім компаніям, не пов’язаним з залізничним транспортом, 388,5 млн кВт-годин електроенергії”, – повідомило видання.

Стороннім компаніям, не пов’язаним з “Укрзалізницею”, було реалізовано електроенергії на суму 644,1 млн грн. Ще на 123,8 млн грн компанія продала електроенергії на організованих сегментах ринку РДН, ВДР і БР.

“Енерго Збут Транс” створено в листопаді 2018 року для забезпечення потреб “Укрзалізниці” в електричній енергії. В 2020 році дохід компанії склав 6,9 млрд грн, чистий прибуток – 5,3 млн грн. 100% статутного капіталу компанії належить ТОВ “Збут Енерджи ЛТД”, яке своєю чергою на 100% належить АТ “Укрзалізниця”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Німецька компанія з офісом в Одесі АUTODOC виходить на IPO - її оцінюють в 10 млрд євро

30 вересня державний “Енергоатом” продав постачальнику УЗ великий обсяг електроенергії вдвічі дешевше ринку. 

Було продано 450МВт за ціною 1 105 грн за МВт-год. При цьому ринкова ціна складає 2076 грн/МВт/година, а населення платить тариф 1400 МВт/година.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я