Kyivstar Returnship: новий курс з повернення в професію

0
14

У листопаді 2021 року стартував третій етап програми Kyivstar Returnship. Понад 300 спеціалістів розпочали шлях відновлення кар’єри, або ж освоєння нової галузі. 15 з них – як стажери Returnship, решта – як слухачі навчання “Знову вКУРСі”, яке цього року стало одним із напрямків проєкту.

Kyivstar Returnship: новий курс з повернення в професію

Returnship – перша і єдина в Україні комплексна програма з повернення у професію фахівців із великою перервою у роботі та людей, які бажають кардинально змінити напрям діяльності. Ця ініціатива Київстар спрямована на боротьбу з віковою дискримінацією на ринку праці. Учасники проходять тренінги, навчання, в тому числі з особистісного розвитку, отримують доступ до всіх освітніх платформ компанії. Вони засвоюють сучасні комп’ютерні програми та мобільні додатки, беруть участь у проєктах компанії, інтегруються у бізнес-процеси, стають учасниками корпоративних заходів.

“Цьогоріч ми отримали 500 заявок, найбільше з яких надійшли за напрямками “Маркетинг”, “HR” та “ІТ”. Понад 50% анкет надійшли від кандидатів віком 30-40 років, – говорить Світлана Кончаніна, начальник департаменту із залучення та розвитку талантів Київстар та куратор проєкту Returnship. – Оскільки торік ми мали високий попит на участь в програмі, ми вирішили розширити її навчанням “Знову вКУРСі” – три тижні лекцій, спрямованих на успішне проходження рекрутингового процесу. На цей напрям ми отримали 430 заявок”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  "Нова пошта" попередила про нову шахрайську схему: що не можна робити

За два роки дії програми випускниками стажування стали 24 спеціалісти, 11 із них отримали запрошення продовжити кар’єру в Київстар. Цього року стажування проходитиме в таких підрозділах: бізнес-підрозділі ІТ; дирекції з персоналу; бізнес-підрозділі корпоративного ринку; маркетингу; дирекції з розвитку нових напрямків бізнесу. Випуск стажерів 2021 відбудеться через 4 місяці, у березні. До цього моменту стажери офіційно оформлюються до штату та отримують зарплату.

Також у Київстар діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти мають змогу закріпити практично знання, отримані в ВНЗ, запропонувати та реалізувати власні ідеї. Працюють “молодші” стажери за гнучким графіком, поєднуючи роботу з навчанням. Крім того, для співробітників компанії діє система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення і просування колективу, залучення до управління інноваціями та операційними процесами.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів “Домашнього інтернету”. Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Турки здивовані планами України продати їм відібрану у китайців "Мотор Січ" - ЗМІ

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я