Курс долара до кінця тижня зміниться – прогноз

0
16

Курс долара до кінця тижня зміниться - прогноз

Експерт відзначив зниження активності на валютному ринку / фото УНІАН Володимир Гонтар

Таку думку висловив керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин у коментарі, переданому УНІАН.

“Очікуємо рух курсу гривні в діапазоні 27,25-27,35 гривень за долар, при цьому, зважаючи на переважаючі негативні фактори схиляємося до продовження ослаблення гривні протягом тижня до 27,5 гривень за долар. Вважаємо, що НБУ буде стримувати рух гривні при наближенні до цієї позначки”, – сказав Шевчишин.

Експерт відзначив зниження активності на валютному ринку, і, за його словами, існуючі фактори при такому звуженні активності можуть зробити сильний вплив на хід торгів.

“З одного боку, ринок очікує надходження валюти під зарплати, премії, а також під податкові виплати та закриття різних внутрішніх зобов’язань. З іншого боку, є очікування відшкодування ПДВ експортерам, що знизить необхідність останнім продавати свою валюту. Також ринок очікує появу бюджетних коштів підрядникам, які можуть розміщувати вільні ресурси до закінчення свят у валюті”, – говорить аналітик.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Вартість Facebook вперше перевищила позначку в 1 трильйон доларів

Крім того, за словами Шевчишина, тиск на гривню зберігається з боку високих цін на енергоносії (вартість газу в Європі досягла 1900 доларів), погіршення глобальних настроїв інвесторів в умовах посилення грошово-кредитної політики, а також ризиків, викликаних штамом “Омікрон”. На цьому тлі нерезиденти можуть відновити виведення валюти з України.

Курс на 20 грудня:

Національний банк України на понеділок, 20 грудня, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 27,25 грн/дол., тобто гривня ослабла на 6 копійок у порівнянні з попереднім показником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я