“Листів щастя” побільшає: журналісти розповіли, як працюють нові камери фіксації порушень на дорогах (відео)

0
15

"Листів щастя" побільшає: журналісти розповіли, як працюють нові камери фіксації порушень на дорогах (відео)

На українських дорогах значно збільшиться кількість камер фото-відеофіксації порушень ПДР / фото antikor.com.ua

Нещодавно на українських дорогах встановили нових електронних контролерів – додаткові камери фото-відеофіксації порушень ПДР.

Журналісти дізнались, у якій кількості, де та коли з’являться нові електронні інспектори на дорогах. Про це йдеться у сюжеті 2+2.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів про плани у першому кварталі 2022 року запустити тестування системи автоматичної фіксації цілої низки порушень правил дорожнього руху.

“Це проїзд на заборонений сигнал світлофору, порушення встановленої для транспортних засобів заборони виїзду на смугу зустрічного руху”, – уточнив він.

Проскочити зустрічкою смугою або проїхати на червоне світло світлофора незабаром означатиме автоматично отримати “лист щастя”.

Арсенал камер у найближчі значно розширять: до кінця року хочуть встановити 34 нових комплекси, наступного року ще 210, а в 2023 – ще сотню. 

Деякі камери спрацьовують вже на кілька видів порушень одразу, що додає їм ефективності. Також відомо, що становлюватимуть нові коплекси фото-відеофіксації порушень ПДР на прохання місцевої влади на проблемних ділянках доріг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Нацфонд інвестицій розмістить акції на 100 мільйонів гривень

Як повідомляв УНІАН, з 22 жовтня ще 17 комплексів автофіксації порушень ПДР запрацювали на дорогах України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я