Майже 40% опитаних українців вважають, що їхня область економічно занепадає

0
14

19% українців звинувачують в економічних негараздах регіонів самих мешканців / УНІАН019% українців звинувачують в економічних негараздах регіонів самих мешканців / УНІАН

37% українців вважають, що їхня область зараз економічно занепадає, а 33% вважають, що вона економічно розвивається.

Про це йдеться у результатах опитування, проведеного протягом 4-9 листопада Соціологічною групою “Рейтинг”, яке опубліковане на їхньому сайті.

“37% опитаних вважають, що їхня область зараз економічно занепадає, 33% – що вона економічно розвивається. 26% вважають, що нічого не відбувається. Про економічний розвиток більше зазначили на Заході і в Києві, про занепад – на Сході і Півдні”, – розповіли соціологи.

При цьому найбільш винними у проблемах регіону опитані вважають центральну (35%) і місцеву (34%) владу. Ще 19% – самих мешканців.

“Центральну владу більше звинувачують на Сході і в Києві старші опитані, а також прихильники партій Шарія, Мураєва та “Опозиційної платформи”. Місцеву владу – на Заході та серед виборців партій “Сила і честь”, “Радикальної партії”, “Української стратегії”, “Свободи” і “Слуги народу”, – йдеться в результатах опитування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Мінрегіоні похвалилися перевиконанням плану з будівництва шкіл

Здатними вирішити проблеми регіону самими мешканцями більше вважають у Києві і на Заході, молодь, а також виборці партій “Свобода” і “УДАР”.

“Близько 40% вважають, що їхня область стане однією з найбільш розвинених в Україні за наступні 5-10 років. Ще 22% очікують розвитку у наступні 10-20 років, а 16% – кажуть, що їхня область ніколи не буде економічно розвиненою. Водночас, ще 16% заявили, що їхня область уже одна з найрозвиненіших. Частіше це кияни та люди, які зараз бачать свій регіон як економічно розвинений”, – зазначили автори дослідження.

*** Аудиторія опитування – населення України віком від 18 років – в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність – 5 тис. респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,5.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Ближче до кінця тижня курс долара зміниться - прогноз

Вас також можуть зацікавити новини

  • Україна погасить невиплачені пенсії для переселенців
  • В Україні підвищать пенсії: коли та на яку надбавку чекати
  • Хто з пенсіонерів ОРДЛО може залишитися без виплати боргів за пенсіями: ЗМІ з’ясували деталі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я