Майже півсотні питань розглянули під час чергового засідання виконкому

0
15

Майже півсотні питань розглянули під час чергового засідання виконкому

Майже півсотні питань розглянули під час чергового засідання виконкому

Майже півсотні питань розглянули під час чергового засідання виконкому

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Під головуванням міського голови Олександра Симчишина розглянули 49 питань порядку денного.

Традиційно члени виконкому підтримали проекти рішень щодо виділення матеріальної допомоги учасникам російсько-української війни, дітям загиблих героїв, людям, які потребують дороговартісного лікування. Так, виділено більше 174 тис. грн для 57 осіб.

«Підтримали сьогодні рішення про винесення на розгляд сесії пропозиції щодо створення меморіального парку на території старого кладовища на вулиці Кам’янецькій. Декілька місяців тому ми прийняли рішення про припинення там поховань, хоча фізично поховання уже десятки років не здійснюються, і цим рішенням ставимо крапку в питанні чи буде там будівництво чи знесення кладовища. Там буде історико-меморіальний парк із подальшим благоустроєм», – зазначив Олександр Симчишин.

Частину з прийнятих рішень буде запропоновано розглянути депутатам під час чергової сесії Хмельницької міської ради. Зокрема, про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту. Це вже третій успішний досвід співпраці з міжнародною корпорацією, яка надає пільгове кредитування з додатковими грантовими коштами саме на впровадження заходів з енергоефективності. В результаті буде термомодернізовано шість бюджетних установ – 5 дитячих садочків та одну школу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Олександр Симчишин взяв участь у засіданні Генеральної Асамблеї міст-переможців Призу Європи

Також депутати розглянуть пропозицію про вступ Хмельницької міської територіальної громади до добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціація «Енергоефективні міста України». Це спільнота, яка охоплює багато муніципалітетів та опікується питаннями енергозбереження, енергоефективності, співпрацею з європейською ініціативою «Угода мерів». Асоціація пропонує багато варіантів співпраці, технічний супровід проектів, навчання фахівців, підвищення рівня системи енергоменеджменту міста, тощо.

Підтримали члени виконкому проект рішення про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про впровадження місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі на вулично-дорожній мережі Хмельницької міської територіальної громади

«Це питання безпеки наших водіїв, пішоходів, пасажирів. Це питання покарання тих, хто порушує правила дорожнього руху. Відеокомплекси фіксуватимуть ці порушення та будуть розміщені в кількох місцях на головних дорожніх артеріях нашого міста», – сказав міський голова.

Частина рішень стосувалася надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, на переведення садових будинків у житлові будинки тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я