Маск продав акції Tesla на 5 мільярдів доларів після опитування у Twitter

0
16

Маск продав акції Tesla на 5 мільярдів доларів після опитування у Twitter

Останній раз американський підприємець продав акції у 2016 році, щоби покрити близько 590 мільйонів доларів податків / фото Reuters

Американський мільярдер Ілон Маск продав акції своєї компанії Tesla на близько 5 мільярдів доларів після опитування у Twitter, що спричинило втрату 50 мільярдів доларів за кілька днів.

Про це повідомляє Bloomberg.

У середу акції компанії Ілона Маска зросли на 4,3%, скоротивши втрати цього тижня до менш як 13%.

Агентство зауважує, що це був перший продаж частки Маска у Tesla за останні понад 5 років.

Що передувало

Напередодні стало відомо, що Ілон Маск втратив за два дні 50 мільярдів доларів.

Різке падіння цінності акцій Tesla спричинило опитування бізнесмена у Twitter, у якому він поцікавився думкою користувачів, чи треба продавати свою частку в компанії.

За 45 хвилин до закінчення опитування більшість тих, хто проголосував (58%) висловилися за продаж акцій, а 42% – проти. Всього на цей час проголосували майже 3,5 мільйона користувачів соцмережі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Києві займуться реконструкцією старого житлового фонду

Рішення про створення опитування Маск прийняв після того, як сенатор-демократ від штату Орегон Рон Вайден запропонував ввести новий податок, який торкнеться заможних людей, так званий, “податок на мільярдерів”.

Вайден хоче зобов’язати найбільш заможних людей платити 23,8% з так званого нереалізованого прибутку, тобто приросту вартості цінних паперів, незалежно від того, продавали вони частину своїх активів, або ж ні.

Сам Ілон Маск виступає проти цього законопроекту.

Вважається, що цей податок торкнеться 700 найбагатших людей у Сполучених Штатах, пише BBC. Критики цієї пропозиції говорять, що вартість акцій може йти як вгору, так і вниз, отже, цей податок постійним і безумовним бути не може.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я