“Медичним працівникам Центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ) МОЗ України також передбачено підвищення заробітних плат з 2022 року”- Віктор Ляшко

0
29

Працівники закладів охорони здоров’я, що фінансуються напряму з державного бюджету, отримають підвищення заробітної плати, так само як і ті, що працюють за Програмою медичних гарантій.

Державний бюджет України на 2022 рік вперше передбачає збільшення витрат на охорону здоров’я у розмірі, який має гарантувати ринкову заробітну плату для усіх медичних працівників без винятку.

Бюджет Програми медичних гарантій на 2022 рік  збільшено на 34 мільярди гривень, порівняно з 2021 роком. У збільшенні фінансування вже закладено можливість закладам охорони здоров’я виплачувати базовий рівень заробітних плат відповідно до указу Президента України – 20 тисяч гривень, для  середніх медичних працівників – 13,5 тисячі гривень.

Крім того, у бюджеті  на наступний рік додатково передбачено фінансування у розмірі 2 млрд грн для збільшення заробітних плат медичним працівникам закладів, що перебувають в управлінні міністерства.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Початкову школу та дитячі садочки не закриватимуть - Віктор Ляшко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я