“Метінвест” планує будівництво нового сучасного цеху на меткомбінаті Ілліча вартістю 1 мільярд доларів

0
8

"Метінвест" планує будівництво нового сучасного цеху на меткомбінаті Ілліча вартістю 1 мільярд доларів

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча / фото “Метінвест”

Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група “Метінвест” планує будівництво нового сучасного цеху холодної прокатки на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча вартістю 1 мільярд доларів.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Україна-24” повідомив генеральний директор “Метінвесту” Юрій Риженков.

“Буквально наступного тижня ми будемо підписувати контракт – це будівництво нового цеху холодної прокатки. Це вже на комбінаті Ілліча, мільярд доларів проект”, – сказав Риженков.

За його словами, цей проект відповідає курсу компанії на створення нового екологічно чистого виробництва.

“Саме в цьому напрямку ми йдемо. У нас взагалі є ідея побудови нового заводу на базі водневої металургії, прямого відновлення заліза, електросталі”, – зазначив Риженков.

За його словами, в планах компанії також масштабна модернізація “Запоріжсталі” і перенесення виробництва з центру Маріуполя.

“Як би ми не старалися, але завод в центрі міста – це, звичайно ж, завжди складно з точки зору техногенного навантаження на місто. Ми вивчаємо це питання, щоб протягом якогось періоду все-таки це виробництво можна було відсунути від центру міста, створюючи нові виробництва в новому місці”, – сказав гендиректор.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  “Ми побудували міст, по якому все це тепер рухається”: Бахматюк розповів, як відкрив китайський ринок для України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я