Ми боремося за кожне життя: у Львові двом пацієнтам трансплантували нирки

0
31

Попри війну Україна продовжує свій шлях до трансплантаційної незалежності. Адже життя кожного українця – найбільша цінність для нас, а збереження життя – пріоритет української системи охорони здоров’я.

7 березня лікарі Першого територіального медичного об'єднання Львова пересадили дві нирки від посмертного донора та врятували життя двом нашим громадянкам.

19-річна дівчина з Івано-Франківська та 37-річна жінка з Тернополя мали ниркову недостатність, перебували на гемодіалізі, і трансплантація нирки була для них шансом на життя.

Донором став 40-річний чоловік, який потрапив  до Івано-Франківської обласної лікарні з інсультом. Усі спроби його врятувати, на жаль, виявилися безрезультатними. Після того, як лікарі діагностували у чоловіка смерть мозку, його дружина погодилася дати дозвіл на трансплантацію для порятунку інших людей. Висловлюємо їй подяку за прийняття важливого рішення.

Операції паралельно виконували дві команди львівських трансплантологів. 

Загалом з початку року вітчизняні фахівці виконали вже 62 трансплантації.

Наші лікарі щодня борються за кожне життя на всіх фронтах! Тому що кожне людське життя  становить для нас цінність – і це відрізняє нас від орд окупантів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Відбувся перший регіональний форум «Реформа шкільного харчування»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я