Михайло Кривак відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

0
15

Михайло Кривак відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

Михайло Кривак відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

Сьогодні відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Із мешканцями Хмельницької громади спілкувався заступник міського голови Михайло Кривак. Протягом години пролунало 9 дзвінків. Мешканців хвилювали питання ремонту доріг, транспортного сполучення дачних масивів із містом, надання матеріальної допомоги на лікування тощо.

На телефонну лінію звернувся житель мікрорайону Ружична, а саме провулку Підгірного. Чоловік просив зробити з’їзд з вулиці Кам’янецької до дачних масивів. Також розповів, що після прокладання мереж там залишилася необлаштована територія.

«Я почув ваше запитання і направлю на розгляд до відповідного структурного підрозділу. Ми також направимо представників управління екології та контролю за благоустроєм, щоб вони обстежили розриття», – зазначив Михайло Михайлович.

Мешканка масиву «Шаровечка-2» звернулася з проханням відновити роботу автобусного маршруту, адже надзвичайно важко відвозити дітей до школи та дитячого садочка. Ще одне звернення стосувалося транспортного сполучення із дачним масивом «Видрові доли».

Жодне звернення Михайло Кривак не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Частина додзвонювачів отримала усні роз’яснення, з решти питань заступник міського голови дав доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Різдвяний ярмарок 2022

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я