Михайло Кривак відповів на телефонні звернення хмельничан

0
17

Михайло Кривак відповів на телефонні звернення хмельничан

Михайло Кривак відповів на телефонні звернення хмельничан

Двічі на тиждень жителі міської територіальної громади мають можливість ставити запитання владі міста і отримувати на них відповіді. Відповідно до графіків, відбуваються прямі телефонні лінії “Міська влада відповідає” та онлайн-прийоми громадян. Крім цього, відбуваються виїзні прийоми громадян з особистих питань у різних мікрорайонах міста та населених пунктах, які доєдналися до міста Хмельницького.

Сьогодні під час прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» з жителями Хмельницької міської територіальної громади спілкувався заступник міського голови Михайло Кривак.

Одразу з декількома проблемними питаннями до представника міської влади звернулася мешканка будинку № 32, що на вул. Прибузькій. Зокрема, просила поремонтувати прибудинкову територію, скосити траву, омолодити дерева, облаштувати сміттєвий майданчик, розташований поблизу сусіднього будинку, що на вулиці Прибузькій, 30/1, та вплинути на управляючу компанію, яка обслуговує багатоповерхівку.

Хмельничанин, інвалід війни, член спілки ветеранів Афганістану звернувся з проханням розглянути питання стосовно незаконної, на його думку, прибудови до будинку, спорудженої сусідами, і яка межує з балконом його помешкання.

Ще одне звернення стосувалося скошування бур’янів поблизу дитячого садочка, що у селі Калинівка, Олешинського старостинського округу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійних робіт на вулиці Північній

Жодне звернення хмельничан заступник міського голови Михайло Кривак не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Конкретні доручення з порушених питань дав керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я