Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

0
18

Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

Під час традиційної прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає” з жителями Хмельницької міської територіальної громади спілкувався заступник міського голови Микола Ваврищук. Протягом відведеної години у зеленій залі пролунало 13 дзвінків.

Три телефонних звернення було від мешканців будинку №61/2, що на проспекті Миру. Вони звернулись з проханням допомогти їм вплинути на обслуговуючу компанію (УМК “Озерна”) щодо відновлення роботи ліфта, який відключили ще тиждень тому. За словами додзвонювачів, які живуть на верхніх поверхах дев’ятиповерхового будинку, вони вчасно сплачують рахунки за надані комунальні послуги, зокрема управління будинком. Запитують: чому мають страждати за борги сусідів?

«Ваші звернення зафіксовані. З’ясуємо причину», – зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук, спілкуючись із заявниками.

Як з’ясувалося, відключення ліфта спричинене великою заборгованістю мешканців будинку. В УМК розповіли, що станом на 1 вересня цього року заборгованість мешканців за статтею: придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування та живлення ліфтів становить близько 113 тисяч гривень.

Хмельничанка, що проживає у провулку Садовому, цікавилася коли відремонтують дорогу на цьому провулку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  «Нам не 30!»: перформанс на Проскурівській

Заступник міського голови роз’яснив заявниці, що дороги ремонтують відповідно до затверджених титульних списків. За останніх 5 років відремонтовано велику кількість кілометрів доріг, більше, ніж за попередніх 20 років – загалом 420 км, ще 200 км доріг – не заасфальтовано.

Декілька наступних телефонних дзвінків стосувалися роботи громадського транспорту Хмельницької громади, зокрема автобусного маршруту «Хмельницький – Мацьківці». За домовленістю з перевізниками, які обслуговують цей маршрут, здійснюється зупинка в селі Шаровечка. Пенсіонерка, яка проживає у цьому населеному пункті, просила продовжити маршрут заїзду, зокрема до магазину.

Відповідаючи на дзвінок, Микола Васильович зазначив, що вивчав це питання і що перевізники, які обслуговують цей маршрут, вважають, що у продовженні маршруту немає доцільності, через недостатній рівень пасажиропотоку.

Були звернення і стосовно роботи автобусних маршрутів, що курсують у села Лісові Гринівці та Видрові доли, які знаходяться за межами Хмельницької міської територіальної громади, отже не відносяться до компетенції міської влади. Ці звернення будуть переадресовані для розгляду іншими установами.

Приватний підприємець цікавилася процедурою внесення змін до паспорту прив’язки, місця розташування тимчасової споруди.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Відбудеться виїзний прийом з особистих питань мешканців мікрорайону Книжківці

Ще одне звернення стосувалося правомірності нарахування заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги власнику квартири, у якій він не проживає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я