Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

0
18

Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

Микола Ваврищук відповів на телефонні звернення хмельничан

Під час традиційної прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає” з жителями Хмельницької міської територіальної громади спілкувався заступник міського голови Микола Ваврищук.

Декілька звернень стосувалося перекриття у вечірній час проходу пішохідною доріжкою загального користування поблизу обласного протипухлинного центру.

Інші дзвінки хмельничан потребували вирішення проблем житлово-комунальної сфери. Зокрема, мешканці будинку №8 А, що на вулиці Свободи, який обслуговує «Домком Хмельницький», повідомили про несправний стояк холодного водопостачання у багатоповерхівці. Керуюча компанія має намір усунути несправність, виконуючи зварювальні роботи, проте мешканці хочуть його повністю замінити на новий.

Заступник міського голови уважно вникав у кожне питання та дав конкретні доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради для розв’язання порушених проблем з наступним наданням жителям міста письмових відповідей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання планових робіт та призупинення водопостачання 26 жовтня

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я