Мінцифра запускає офлайн-пункти команди підтримки “Дії” по всій Україні

0
20

Мінцифра запускає офлайн-пункти команди підтримки "Дії" по всій Україні

До кінця цього тижня у 20 областях України відкриються понад 100 пунктів допомоги / vesti.ua

Цього тижня Мінцифра починає відкривати офлайн-пункти “Дії” в регіонах, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів.

Як інформує прес-офіс Міністерства цифрової трансформації, про це під час інспекції одного з пунктів допомоги в Києві заявив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Ми запустили п’ять пунктів у Києві в пунктах вакцинації минулого тижня. Серед яких залізничний вокзал і аеропорт. Ми побачили, що дуже багато людей підходять та питають, як скористуватися не тільки сертифікатами, а ще й тією чи іншою послугою. Ми розуміємо зараз, що потрібно допомагати людям по всій країні”, — зазначив Федоров.

Так, до кінця цього тижня у 20 областях України відкриються понад 100 пунктів допомоги. Ціль Мінцифри — відкрити такі пункти у масових центрах вакцинації в кожній області. Федоров зазначив, що з відкриттям офлайн-пунктів допомагає місцева влада та волонтери.

  • дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
  • подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку “Дія”;
  • які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
  • визначити помилку генерування сертифіката;
  • що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Суд визнав китайських інвесторів ПАТ "Мотор Січ" потерпілою стороною від дій СБУ

На сьогодні в “Дії” згенеровано понад 8 млн СOVID-сертифікатів і їхня кількість зростає щодня. За словами Федорова, команда Мінцифри зараз працює над впровадженням алгоритмів, які допоможуть автоматично виправляти помилки лікарів в електронній системі охорони здоровʼя.

У відомстві нагадали, в Києві зараз працюють 5 пунктів допомоги за такими адресами:

Центральний залізничний вокзал, пл. Вокзальна, 1 (9:00–19:00); ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12 (12:00–18:00); МВЦ, Броварський проспект, 15 (10:00–19:00);

Аеропорт “Київ” (цілодобово); Аеропорт “Бориспіль” (цілодобово).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я